گل ریحان البرز 1 - 3 استقلال/ نخستین پیروزی آبی‌ها با استرا

استقلال در روزی که میهمان گل ریحان البرز بود موفق شد این تیم را با حساب 3 بر 1 شکست دهد....

استقلال در روزی که میهمان گل ریحان البرز بود موفق شد این تیم را با حساب 3 بر 1 شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در دیداری از مرحله یک شانزهم نهایی جام حذفی عصر امروز میهمان گل ریحان البرز بود موفق شد این تیم را شکست دهد.

بازی با حملات استقلال آغاز شد اما گل ریحان نیز نشان داد که تیم ضعیفی نیست و بازیکنان این تیم در میانه میدان نمایش خوبی از خود ارائه کردند. روی یک شوت از راه دور این گل ریحان بود که از حریف نامدار خود پیش افتاد. استقلالی‌ها خیلی زود این گل را با اشتباه مدافع حریف جبران کردند و بازی را به تساوی کشاندند. بازی در نیمه دوم تحت تاثیر قطعی برق ورزشگاه در دقیقه 52 قرار گرفت و 41 دقیقه به همین دلیل جریان بازی متوقف شد. بازیکنان پس از این وقفه و گرم کردن دوباره مجددا مقابل هم قرار گرفتند هر چند این وقفه تاثیر خود را روی جریان بازی گذاشت و بازی در نیمه دوم برخلاف نیمه اول تب و تاب چندانی نداشت.

بهترین موقعیت گلزنی نیمه دوم بازی، پنالتی گرفته شده توسط مهدی قائدی بود که این ضربه را مرتضی تبریزی هدر داد. گل ریحان نیز حملات نصفه و نیمه‌ای روی دروازه استقلال داشت که این حملات سودی برای این تیم نداشتند و بازی در وقت قانونی با تساوی یک - یک به پایان رسید.

استقلال در وقت اول اضافه کار را تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود توسط سجاد آقایی به گل رسید. تنش‌های پس از این گل در نهایت با اخراج محمد نصرتی به پایان رسید و بازی در زمان اضافی نخست به سود استقلال خاتمه یافت.

آبی‌ها در نیمه دوم زمان‌های اضافه با اضافه کردن ریگی و یزدانی به ترکیب خود سعی در کنترل بازی داشتند. فرشید اسماعیلی ستاره امروز آبی‌ها سومین گل این تیم را در دقیقه 113 به ثمر رساند و در نهایت نیز  این بازی را با حساب 3 بر 1 به سود استقلال به پایان رسید و شاگردان استراماچونی این گونه به جمع تیم‌های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی رسیدند.

اخبار مرتبط:
گل ریحان البرز 1 – 3 استقلال/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی گل ریحان 1 - 3 استقلال/ ویدیو

تگ ها


استقلال گل ریحان جام حذفی ایران گل ریحان البرز گل ریحان البرز-استقلال فوتبال