گل ریحان مقابل بادران بازی نکند دسته سومی می‌شود!

دیدار شب گذشته گل ریحان در برابر استقلال ملاثانی از هفته ی بیست و سوم لیگ یک در کرج برگزار نشد!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این در حالی است که تیم استقلال ملاثانی برای برگزاری این بازی از اهواز به کرج آمده بود اما زمانی که برای انجام بازی وارد زمین شد در کمال تعجب متوجه شد تیم میزبان قصد حضور در زمین را ندارد و تیم داوری هم مراسمات ابتدای بازی را انجام دادند ودر نهایت سوت پایان بازی را به صدر در آورند. به نظر می رسد نتیجه این بازی با اعلام کمیته انضباطی سه بر صفر به سود تیم مهمان یعنی استقلال ملاثانی اعلام خواهد شد. 

عدم حضور گل ریحان در این بازی بدون شک غیر موجه است و این تیم اگر بخواهد در دیدار بعدی یعنی بادران هم در زمین حاضر نشود به دو پله پایین تر یعنی دسته ی سوم سقوط خواهد کرد. بر اساس آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال چنانچه تیمی در دو هفته به صورت متوالی یا متناوب در برابر تیم های حریف حاضر نشود و دلیلش برای عدم حضور در میدان قابل توجیه نباشد ضمن اخراج از جدول بازی ها به دو پله پایین تر سقوط داده می شود. در حالی که در حالت عادی اگر گل ریحان در جدول بازی ها حاضر اما موفق به کسب امتیازات لازم برای ادامه ی حضور در جمع تیم های دسته اولی نشود به یک پله پایین تر یعنی دسته ی دوم سقوط خواهد کرد. 

گفته می شود بازیکنان این تیم در نشانه ی اعتراض به وضعیت و مشکلات مالی تیم حاضر به حضور در این مسابقه نشدند! در آنسوی مرزها و یکی از الزامات تیم ها برای حضور در مسابقات لیگ ارایه تضمین مالی به فدراسیون فوتبال برای پرداخت دستمزدها است و در جریان مسابقات کمتر دیده ایم و یا بهتر است بگوییم ندیده ایم تیمی به بهانه ی مشکلات مالی در مسابقه ای حاضر نشود و در نهایت از جدول بازی ها کنار گذاشته شود اما در فوتبال ایران متاسفانه چنین قانونی ندارد و به خصوص در لیگ یک این رفتارها موجب می شود شان مسابقات زیر سوال رود.

تگ ها


گل ریحان البرز دسته یک فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال