گل شماره ۱۳ حسین طیبی در لیگ پرتغال

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین طیبی پس از حضور در مسابقه دوستانه تیم ملی ایران مقابل ایتالیا و بازگشت به پرتغال، در دیدار برابر لئوئس در لیگ برتر فوتسال این کشور نمایش موثری داشت ولی گلزنی او همراه با برد تیمش نشد ......

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین طیبی پس از حضور در مسابقه دوستانه تیم ملی ایران مقابل ایتالیا و بازگشت به پرتغال، در دیدار برابر لئوئس در لیگ برتر فوتسال این کشور نمایش موثری داشت ولی گلزنی او همراه با برد تیمش نشد.

تیم فوتسال بنفیکا در دیدار معوقه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال پرتغال مقابل تیم رده نُهمی لئوئس قرار گرفت که با وجود گل زودهنگام ملی پوش ایرانی خود، در نهایت به تساوی برابر حریف خود رضایت داد.

یاران طیبی که در سه دیدار اخیرشان در لیگ برتر فوتسال پرتغال به پیروزی رسیده بودند، در دیدار مقابل لئوئس به تساوی ۳ بر ۳ رسیدند تا ۳۵ امتیازی شوند و ضمن تداوم حضورشان در جایگاه دوم جدول، فاصله هفت امتیازی با اسپورتینگ لیسبون صدرنشین پیدا کنند.

حسین طیبی، ستاره ایرانی بنفیکا در ثانیه‌های ابتدایی دیدار مقابل لئوئس موفق به گلزنی شد و سیزدهمین گل فصل خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال پرتغال را به ثمر رساند.

تگ ها


حسین طیبی