گل علی ابراهیمی سالم بود/زمین چمن مصنوعی برای تیم مس سم است

رفسنجان - سرمربی گل گهر سیرجان گفت: گلی که علی ابراهیمی بازیکن این تیم در برابر مس رفسنجان به ثمر رساند و آفساید اعلام شد، سالم بود....

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی جمعه شب در نشست خبری بعد از مسابقه گل گهر برابر مس رفسنجان اظهار کرد: کرمان استانی است که خاطرات خوبی از آنها دارم و مردم خوبی دارد. باید از رفتار معرفتی تیم میزبان نهایت تشکر را کنم که همه گونه امکانات را در اختیار ما گذاشتند.

وی در خصوص تیم مس رفسنجان گفت: محمد ربیعی مربی بسیار جوان اما دارای سبک است و در آینده نزدیک شاید یکی از بهترین مربیان تاریخ ایران باشد چون ایده و سبک دارد و آنالیز بازی و کوچینگ او خیلی خوب است منتهی این تیم از لیگ یک آمده و تغییرات زیادی داشته و احتیاج به زمان دارد.

قلعه نویی افزود: سال گذشته تیم گل گهر تا ۱۰-۱۵ هفته شرایط اصلاً خوبی نداشت و از آن‌طرف قرعه بدی به مس رفسنجان خورده است ولی امروز تیم مس خیلی ما را اذیت کردند و یک فوتبال پایاپای بود شاید حرفه‌ای گری بازیکنان ما مخصوصاً در نیمه دوم و بازی خوب بچه‌های ما در نیمه دوم باعث شد سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی گل گهر سیرجان با اشاره به این موضوع که نیمه اول در حد و اندازه‌های خودمان نبودیم و علت آن این زمین است، گفت: امیدوارم هر چه زودتر استادیوم جدید مس رفسنجان به بهره برداری برسد چرا که زمین فعلی چمن مصنوعی برای خود مس رفسنجان نیز خوب نیست چون آنها نیز یک تیم تکنیکی هستند و بازی را از خط دفاع می‌آورند و از آنهایی نیستند که بازی بلند می‌کنند و این زمین برای آنها سم است مخصوصاً اینکه باید ۱۵ بازی در این زمین برگزار کنند.

قلعه نویی ادامه داد: تیم ما نیز نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد گلر تیم مس از روزهای خوبش بود و قبل از اینکه گل بخورد دو سه موقعیت خوب را از ما گرفت تیم ما نیز در نیمه دوم به زمین عادت کرد و توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز خوبی بود و از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم.

وی در خصوص گلی که توسط کمک داور آفساید اعلام شدT گفت: من فکر می‌کنم گلی که علی ابراهیمی زد سالم بود.

قلعه نویی در خصوص داوری مسابقه نیز گفت: ما جوان نیستیم و کمتر راجع به داوری صحبت کنیم بهتر است، بالاخره داد و بیداد در همه بازی‌ها هست ولی فکر می‌کنم گلی که به ثمر رساندیم سالم بود اما باید فیلمش را بازی بینی کنیم. فکر می‌کنم گلی که علیرضا ابراهیمی زد سالم بود. در بقیه صحنه‌ها داور نزدیک تر بود و فکر نمی‌کنم آن صحنه‌های خطا در محوطه جریمه پنالتی‌ها بودند.

تگ ها


تیم گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران امیر قلعه نویی