گل ما به استقلال آفساید نبود/ بازی با پرسپولیس را فراموش کردیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: گل ما به استقلال آفساید نبود و کمک داور در اعلام تصمیم دو دل بود....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم لیگ برتر امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی مقابل تیم صنعت نفت به نتیجه تساوی یک - یک رسید.

سیروس پورموسوی سرمربی صنعت نفت در پایان این مسابقه گفت: به بازیکنان صنعت نفت تبریک می گویم. باوجود اینکه گل سالمی در شرایط حساسی زدیم، مردود اعلام شد. بچه‌ها با اخلاق مداری بازی را ادامه دادند و به آنچه حداقل استحقاقش را داشتند رسیدند. بخصوص زمانی که بازیکنان جوان وارد زمین شدند نشان دادند صنعت نفت می‌تواند به روزها و سال‌های آینده امیدوار و خوشبین باشد.

پورموسوی در خصوص قضاوت داور مسابقه تاکید کرد: آقای اکرمی قضاوت خوبی داشت. متاسفانه جایگیری کمک داور دوم صحیح نبود. طالب ریکانی از پشت محوطه جریمه حرکت کرد و گل او اصلاً آفساید نبود. مطمئنم کمک داور دو دل بود. وقتی نیمکت استقلال به نشانه اعتراض بلند شد کمک داور پرچم زد. او با تاخیر تصمیم گرفت.

وی در خصوص اعتراضش به تصمیم کمک داور در کنار زمین تصریح کرد: اگر امروز نتیجه مساوی نمی‌گرفتیم در حق تیم ما اجحاف می‌شد. شاید حرکت من هم حرفه‌ای نبود و عذرخواهی می‌کنم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که اخلاق مداری کردند و به داور بی احترامی نکردند.

سرمربی صنعت نفت در پایان گفت: این فصل کار را دیر شروع کردیم. بچه‌ها هفته به هفته شرایط بهتری پیدا کرده‌اند. آمده بودیم بازی پرسپولیس را فراموش کنیم و امروز این اتفاق افتاد.

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان تیم فوتبال استقلال تهران سیروس پورموسوی