گل محمدی: اجازه ندهید حق قهرمانی ما پایمال شود!

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس با انتشار یک استوری از مدیران این باشگاه خواست که اجازه ندهند حق قهرمانی این تیم پایمال شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته های اخیر موضوع تعطیلی یا ادامه لیگ نوزدهم به جنجال بزرگ هواداری بدل گشته که البته پای مربیان، بازیکنان و مدیران نیز به آن باز شده است. از یک سو بیشترِ رقیبان تیم صدرنشین یعنی پرسپولیس خواستار تعطیلی لیگ هستند و از سوی دیگر سرخپوشان پایتخت اعتقاد دارند که لیگ ایران نیز مثل کره جنوبی، آلمان و... باید برگزار یا این که مثل فرانسه، این تیم به عنوان قهرمان معرفی شود.

در تازه ترین اظهارنظر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس با انتشار یک استوری به کمپین حریفان این تیم برای تعطیلی لیگ واکنش نشان داده و از مدیران این باشگاه خواسته تا اجازه ندهند به زعم او «حق قهرمانی پرسپولیس» پایمال شود. او همچنین با کنایه گفته که برای عده ای سلامتی مهم نیست و تنها می‌خواهند که پرسپولیس قهرمان نشود اما ما برای این صدرنشینی خون دل خورده ایم.

دستیاران او از جمله مطهری نیز این استوری را در اینستاگرام خود منتشر کرده اند و در فضای هواداری نیز متن کوتاه به نقل از یحیی گل محمدی از سوی هواداران پرسپولیس دست به دست می‌شود. رسول پناه مدیرعامل این باشگاه نیز تاکید کرد که او از حق این باشگاه برای قهرمانی کوتاه نخواهد آمد.

بیشتر بخوانید:

رسول پناه: پرسپولیس باید مثل PSG قهرمان شود

تمام دارایی‌ها و بدهی‌های استقلال و پرسپولیس

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال