گل‌محمدی: از باشگاه خواسته‌ام با این شرایط در ورزشگاه یادگار امام بازی نکنیم/ از تساوی خوشحال نیستیم

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بازی خیلی سنگینی را پشت سر گذاشتیم و از تساوی برابر ذوب آهن خوشحال نیستیم ......

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بازی خیلی سنگینی را پشت سر گذاشتیم و از تساوی برابر ذوب آهن خوشحال نیستیم.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم  از تبریز، یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی و ذوب آهن، گفت: بازی خیلی سنگینی هم برای ما بود و هم برای آنها. موقعیت زیادی روی دروازه ها به وجود نیامد. روز قبل از بازی و حتی روز بازی چند بازیکن ما مصدوم شدند و مجبور شدیم آنها را از لیست خارج کنیم. در این شرایط بچه های ما کار بزرگی انجام دادند و با تمام وجود بازی کردند. یک امتیاز این دیدار برای ما خیلی مهم بود و باید از تک تک آنها تشکر کنم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه با انتقاد از چمن ورزشگاه یادگار امام عنوان کرد: این تیم باید یک ماه دیگر در آسیا بازی کند و باید این استادیوم حفظ شود اما متأسفانه وضعیت نامناسبی دارد که من هم به خاطر آن گله دارم. در هر صورت باید به این مسائل توجه بیشتری شود. از باشگاه خواسته ام که اگر وضعیت همین طور پیش برود در این ورزشگاه بازی نکنیم. امیدوارم مسئولان یک قدم بردارند و برای این ورزشگاه فکری کنند.

گل محمدی در مورد فرصت هایی که مهاجمان این تیم از دست می دهند، خاطرنشان کرد: به نظرم مهاجمان باید قدر این فرصت ها را بدانند. آنها نشان دادند کیفیت خوبی دارند اما به نظرم دلیل اینکه این توپ ها را از دست می دهند عدم تمرکز آنها باشد. باید بیشتری کار کنیم و تمرینات بیشتری داشته باشیم.

وی در ادامه در مواجهه با سوال خبرنگاری که پرسید به نظر می رسد او از تیم ذوب آهن ترسیده بوده و به همین خاطر به یک امتیاز بازی قانع شده است، گفت: همانطور که ابتدا گفتم ما چند بازیکنمان را به دلیل اینکه مریض شدند از دست دادیم یک بازیکن ما اولین باری بود که در زندگی اش به طور رسمی بازی می کرد آن هم مقابل تیمی مقابل ذوب آهن. قبول کنید سخت است و ما هم این مشکلات را داریم. محمدرضا آزادی هم 18 سالش است فکر می کنم انتظارات از تیم ما خیلی بالا رفته است. من هم دوست دارم در تمام بازی ها برنده باشم. از گرفتن یک امتیاز خوشحال نیستم ما می توانستیم در ضدحملات به گل برسیم و 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال