گل محمدی: از موقعیت ها خوب استفاده نمی کنیم

گل محمدی میگوید که او مجبور است به بازیکنانی میدان دهد که قرار است در فینال آسیا بازی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس پس از غیبت یک هفته ای در نشست مطبوعاتی، وارد سازمان لیگ شد تا در اتاق کنفرانس خبری این سازمان، به سوالات خبرنگاران البته به صورت مجازی پاسخ دهد. او در ابتدای صحبت های خود با اشاره به دیدار حساس مقابل شهرخودرو توضیح داد: یک خسته نباشید و خدا قوت به کادر درمان و کادر پزشکی می‌گویم، در این روزها که مشکلات کرونا روز به روز حادتر می‌شود، امیدوارم روزهای بهتری را داشته باشیم و از مردم هم می‌خواهم تا جایی که امکان دارد پروتکل ها را رعایت کنند تا این ضایعات هرچه کمتر وجود داشته باشد و در این شرایط اقتصادی بد، فقط خودمان می‌توانیم به خودمان کمک کنیم. به خانواده شهید فخری زاده هم تسلیت می‌گویم و هر تروری را در هر جای دنیا تسلیت می‌گویم.

* برای فینال اماده می‌شویم
وی افزود: تیم شهرخودرو از نظر فوتبالی با سرعت و دوندگی خوب بازی ارائه می‌دهد و فردا روز دشواری را پیش رو داریم. باتوجه به تغییراتی که این تیم نسبت به سال گذشته داشته، جوان گرایی بسیار خوبی را داشته و به آقای گل محمدی و حمیداوی بابت این تیم خوب تبریک می‌گویم. ما باتوجه به شرایط خاص (از این نظر که ۲۰ روز دیگر باید با تیم فینالیست شرق بازی کنیم) شرایط به گونه ای است که باید هماهنگی لازم را بین بازیکنانی که قرار است در آن بازی برای ما بازی کنند را ایجاد کنیم. می‌دانم هواداران روزهای نفس گیری را دارند؛ هم لیگ برتر و هم فینال آسیا برای ما مهم هستند اما برای این موضوع باید اولویت بندی کنیم تا تیم با هماهنگی و آمادگی کامل به فینال برود. شرایط برای ما خیلی حساس است.

* بازیکنان به خاطر نامهربانی جدا شدند
او درباره بازیکنان جدا شده عنوان کرد: بازیکنانی که از ما جدا شدند چه به خاطر مصدومیت و چه به خاطر نامهربانی ها، شرایط خاصی را برای ما رقم زدند و ما باید به این عادت کنیم. ما باید از بازیکنانی که می‌توانند در فینال به میدان بروند، بیشتر استفاده کنیم. این سیاست ماست و امیدوارم بتوانیم نتایج درخشانی را در لیگ و آسیا کسب کنیم.

* درخواست تعویق نداشتیم
کل محمدی درباره تعویق بازی ها گفت: درخواست تعویق نداشتیم و فقط خواستیم بازی با ذوب آهن یک هفته قبل از فینال برگزار شود. اما باید مراقب باشیم تا در این شرایط کسی خدایی نکرده کرونا نگیرد. این باعث می‌شود که با آمادگی کامل به فینال برویم.

* متاسفانه از موقعیت ها استفاده نمی کنیم
سرمربی سرخ ها درباره ناکامی تیمش در گلزنی در سه بازی اخیر گفت: در هر سه بازی موقعیت های خوبی خلق کردیم، هر تیمی که جلوی ما بازی می‌کند لایه های دفاعی و نفرات زیادی را در ترکیب خود دارد. موقعیت سازی در این شرایط سخت است اما ما آمار خلق موقعیت خوبی داریم. اما در زدن ضربات آخر کم دقت بودیم، در بازی آخر اگر آن پنالتی گل می‌شد شرایط فرق می کرد، حریف بازتر بازی می‌کرد و گل های بعدی را می‌زدیم. شرایط سخت است و باید به بازیکنانی که کمتر بازی کردند وقرار است در فینال بازی کنند، بیشتر میدان بدهیم. نمی‌گویم کیفیتشان پایین است اما هماهنگی کمتری دارند. می‌دانم هواداران دلهره زیادی دارند و می‌خواهند تیم برنده شود اما ما مشکلاتی داریم که هواداران هم از آن خبر دارند. ما یک هدف را دنبال می‌کنیم و اطمینان می‌دهم تا آخرین نفس و آخرین توان برای رسیدن به آن بجنگیم.

بیشتر بخوانید:

 پرسپولیس نیاز به آرامش دارد/ عجله‌ای برای بازگشت ندارم

هشدار جدی گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال