گل‌محمدی: از کسب عنوان قهرمانی در جام شهدا خوشحال هستیم/عالیشاه یک‌‌ماه کار دارد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از حضور در جام شهدا خوشحال هستیم و توانستیم در این مسابقات به قهرمانی برسیم ......

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از حضور در جام شهدا خوشحال هستیم و توانستیم در این مسابقات به قهرمانی برسیم.

یحیی گل محمدی بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام شهدا گفت: از مسئولان برگزار کننده جام شهدا تشکر می کنم زحمت زیادی کشیده شد و خوشحالیم که در این تورنمنت شرکت کردیم. خوشحالم توانستیم به مقام قهرمانی برسیم، این مسابقات می تواند برای تیم ها مفید واقع شود البته یکی دو مصدوم برای تیم مان باقی ماند ولی نفراتی که تازه مصدومیت را پشت سر گذاشتند به ترکیب تیم بازگشتند و به هماهنگی ما کمک کرد.

وی درمورد حضور عالیشاه در این مسابقه عنوان کرد: عالیشاه هنوز با آن بازیکنی که ما می شناختیم فاصله دارد او آمادگی بدنی لازم را بدست نیاورده و یک ماه دیگر کار دارد تا آن بازیکن خوبی که می شناختیم بشود.

سرمربی تراکتورسازی در رابطه با وضعیت مهدی شریفی و اینکه سربازی او به اتمام رسیده است عنوان کرد: سربازی شریفی به اتمام رسیده است او تنها در صورتی می تواند برای ما به میدان برود که باشگاه سپاهان مجوزش را صادر کند. در این رابطه با آنها صحبت می کنمی و امیدوارم تعامل خوبی صورت بگیرد ما تا نیم فصل روی شریفی حساب کردیم.

گل محمدی درمورد اینکه شایعه ای مبنی بر مذاکره باشگاه تراکتورسازی با تعدادی از بازیکنان برای سرباز شدن مطرح شده است عنوان کرد: این صحبت ها شایعه است ما هیچ صحبتی با کسی انجام ندادیم. خیلی زود به دنبال شایعه سازی رفتند. 4 بازی دیگر تا پایان نیم فصل باقی مانده است. این حرف ها باعث به هم خوردن تمرکز بازیکنان در تیم می شود از هواداران می خواهم به این مسائل توجه نکنند و اجازه ندهند آرامش تیم به هم بخورد. ما در زمان مشخص وارد موضوع نقل و انتقالات می شویم و روی این مساله تمرکز می کنیم. هنوز 4-3 بازی تا نیم فصل باقی مانده است.

وی درمورد اینکه سایپایی ها معتقد بودند فرزاد حاتمی دو کارت زرد دریافت کرده و باید اخراج می شد گفت: کارت نیمه اول را حسین علیزاده دریافت کرد.

گل محمدی در پایان درمورد مشکل محرومیت مهدی کیانی گفت: کیانی مشکلی ندارد و در این دو بازی هم به میدان رفت.

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال