گل‌محمدی: امیدوارم دست پر به مشهد برگردیم

سرمربی تیم شهرخودرو خراسان گفت: نفت مسجدسلیمان با کیفیت خوبی که نشان داده، پدیده لیگ نوزدهم است، اما امیدوارم مقابل این تیم پیروز شویم....

سرمربی تیم شهرخودرو خراسان گفت: نفت مسجدسلیمان با کیفیت خوبی که نشان داده، پدیده لیگ نوزدهم است، اما امیدوارم مقابل این تیم پیروز شویم.

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار شهرخودرو خراسان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: خوشحالم که به این شهر خوب و باصفا آمده‌ایم و امیدوارم بازی زیبایی را فردا از هر دو تیم شاهد باشیم. 

گل‌محمدی در خصوص برگزاری این دیدار بدون حضور تماشاگران گفت: گویا بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود، اما قلبا دوست داریم که تمام بازی‌های لیگ، با حضور تماشاچیان برگزار شود. به هر حال باید به قانون احترام بگذاریم و تصمیمات فدراسیون و کمیته انضباطی باید اجرا شود.

گل‌محمدی تصریح کرد: بازی سختی در پیش داریم، در ۴ بازی گذشته، نفت مسجدسلیمان بازی‌های خیلی خوبی به نمایش گذاشته و مقابل تیم‌های خوب، با وجود محدودیت‌ها و کمبودها امتیازات خوبی گرفته اند.

وی افزود: مربی خوب در کنار بازیکنان جوان و باانگیزه باعث شده که نفت مسجدسلیمان پدیده لیگ باشد. با توجه به شرایط جدول و شکست در هفته گذشته، انگیزه زیادی داریم و به برد نیاز داریم. امیدوارم بتوانیم با پیروزی، دل هواداران را شاد کنیم.

گل‌محمدی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: یکی دو مصدوم داریم، اما بقیه بازیکنان آماده و سرحال هستند و امیدوارم فردا بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند.

بیشتر بخوانید:

تارتار: با تصمیم باشگاه فردا بازی نمی‌کنیم

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری نشست خبری گل محمدی باشگاه پدیده شهر خودرو فوتبال