گل‌محمدی: انگیزه‌ای بزرگتر از لبخند هوادارن نداریم

به گزارش ورزش سه، نشست خبری یحیی گل‌محمدی از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز شد و او به همراه سیدجلال حسینی به سوالات خبرنگاران درباره بازی فینال پاسخ داد....

به گزارش ورزش سه، نشست خبری یحیی گل‌محمدی از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز شد و او به همراه سیدجلال حسینی به سوالات خبرنگاران درباره بازی فینال پاسخ داد.

سرمربی پرسپولیس در ابتدای صحبت هایش گفت: جا دارد از کادر پزشکی و پرستاران کشورمان و همچنین نیا تشکر داشته باشم به خاطر این همه جانفشانی و زحمتی که می‌کشند. از تک تکشان تشکر میکنم و برایشان آرزوی سلامتی دارم. یک تشکری هم باید از فدراسیون فوتبال قطر و مسئولان برگزاری داشته باشم چون با تمام سختی ها فوتبال آسیا را زنده نگه داشتند.

* راهی جز پیروزی نداریم
او درباره فینال گفت: این یک بازی حساس برای هر دو تیم است، هر دو نیم با شرایط خاصی به فینال رسیدند و روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتند. هر دو با شایستگی به این مرحله رسیدند و فکر میکنم تقابل ما با اولسان بازی مهیج و دیدنی خواهد بود. اولسان برای پیروزی مبارزه می‌کند و شبیه تیم خودمان است، ما هم آماده این مسابقه هستیم و در بازی فینال یک راه بیشتر نداریم که بردن است و به تنها چیزی که فکر میکنیم قهرمان شدن است. امیدوارم با پیروزی دل هواداران را شاد کنیم، میدانیم نگران هستند و این اطمینان را می‌دهیم تا آخرین نفس تلاش خواهیم کرد.


* پرسپولیس متعلق به هواداران است
گل‌محمدی در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: بازیکنان می‌جنگند و فقط یک انگیزه دارند که آن هم شادی هواداران است، این تیم متعلق به هواداران است چون آن ها با این تیم زندگی می‌کنند و روزهای خود را سپری می‌کنند و با این تیم اشک می‌ریزند و می‌خندند. انگیزه ما خیلی بزرگ است و شادی هواداران است. فکر میکنم این انگیزه کافی است تا فینال را ببریم.

ادامه دارد...

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی