گل محمدی: انگیزه فراوانی برای صعود به فینال داریم

یحیی گل محمدی می گوید که شاگردانش قصد دارند با پیروزی در بازی فردا سبب شوند تا مردم ایران بخشی از مشکلات اقتصادی خود را فراموش کنند....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با النصر حضور یافت و در ابتدای صحبت هایش از مسئولان برگزاری بازی و فدراسیون فوتبال بابت میزبانی آن ها تشکر کرد و گفت: از وقتی هم که تصمیم گرفته شد مسابقات اینطور برگزار شوند، من خوشحال شدم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. او سپس صحبت های فنی خود را آغاز کرد.

* النصر سازماندهی خوبی دارد
گل محمدی درباره بازی با النصر گفت: به بازی ای رسیدیم که ماقبل فینال است و تیمی که بتواند از این بازی بگذرد، به فینال می‌رسد. فکر کنم هم تیم ما هم النصر با شایستگی به این مرحله رسیدند و بازی های خوبی را از طرف تیم النصر دیدیم و نظم خوبی دارند و با سازماندهی خوب و فوتبال زیبا پیش می‌روند و حقشان بود که به این مرحله برسند.

* بدون شک سزاوار صعود بودیم
وی افزود: ما مشکلات زیادی داشتیم و با مشکلات زیاد به دوحه رسیدیم. از این مشکلات و موانع رد شدیم و توانستیم به مسابقات برسیم و خوشبختانه با اراده خوبی که بازیکنان از خودشان نشان دادند، از گروه سخت صعود کردیم و در مرحله حذفی نیز پاختاکور و السد را شکست دادیم و از مراحل سخت و دشواری عبور کردیم تا به اینجا برسیم. بدون شک سزاوار و شایسته حضور در این مرحله بودیم و این شایستگی را فردا هم نشان خواهیم داد و انگیزه های زیادی داریم تا به فینال آسیا برسیم. بزرگترین هدفمان خوشحال کردن هدفمان است و می‌دانیم مردم ایران مشکلات اقتصادی زیادی دارند و با برد، می‌توانیم با برد باعث شویم بخشی از این مشکلات را فراموش کنند.

ادامه دارد...

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی