گل‌محمدی: این برنامه ریزی هیچ کجای دنیا نیست!

گل‌محمدی می‌گوید که تیم او از تعطیلات استفاده خوبی کرده است.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان از برنامه ریزی سازمان لیگ انتقاد کرد و گفت که در هیج کجای دنیا چنین برنامه‌ای وجود ندارد.

* از استقبال هواداران ممنونیم
پیش از هر چیز باید از استقبال هواداران عزیز رفسنجانی تشکر کنم که در ورودمان به این شهر به ما لطف داشتند. متأسفیم که به خاطر شرایط کرونا نمی‌توانیم در کنارشان باشیم.

* از تعطیلات استفاده خوبی کردیم
فردا بازی مهمی با تیم خوب مس داریم. باشگاه مس رفسنجان یک باشگاه حرفه‌ای است که امسال هم تیم خوبی آماده کرده‌اند و از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برند. در این بازی باید با تمرکز بالا وارد زمین شویم. از تعطیلات لیگ خوب استفاده کردیم و یک بازی دوستانه هم داشتیم و آماده یک بازی خوب در شروع مجدد لیگ هستیم.

* برنامه ریزی لیگ عجیب بود
متأسفانه برنامه‌ریزی خوبی برای این هفته لیگ انجام نشد. ما تنها تیمی بودیم که سه بازیکن در تیم ملی داشتیم و الان بازیکنان ما بدون زمان ریکاوری و استراحت به ما اضافه شده‌اند، آنهم در شرایطی که دو سفر سنگین به لبنان و اردن داشته‌اند و بعد از بازگشت به ایران بلافاصله با ما به رفسنجان آمده‌اند. هیچ کجا شما چنین برنامه‌ای برای بازی بعد از بازی‌های ملی نمی‌بینید. می‌شد بازی‌های این هفته را با برنامه بهتری برگزار کرد.

* از این بازی به برد برمی‌گردیم
در دو بازی قبل نتایج آنطور که می‌خواستیم نبود، اما می‌خواهیم از این بازی به روند پیروزی برگردیم و در سریع‌ترین زمان ممکن خودمان را به صدر جدول برسانیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی