گل‌محمدی: این حرکت از قبل طراحی شده بود

سرمربی پرسپولیس بعد از تساوی برابر‌ پدیده مشهد با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط این بازی پرداخت....

به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در‌ ابتدای صحبت‌هایش با تشکر از مهمان نوازی مشهدی‌ها گفت: از استقبال گرم هواداران مشهدی تشکر می کنم. بازی در مجموع زیبا بود و هر دو تیم بازی خوبی نشان دادند. در نیمه اول موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم به  گل برسیم اما متاسفانه از موقعیت استفاده نکردیم و روی غافلگیری گل خوردیم. اینکه چطور از اوت دستی گل خوردیم و البته به نظرم اوت دستی هم به درستی اعلام نشده بود. در نیمه دوم به دنبال جبران بودیم و موقعیت‌هایی برای برنده شدن هم داشتیم اما متاسفانه امروز از آن روزهایی بود که هر چه می‌زدیم به  در بسته خورد.

چمن بلند ورزشگاه هم کار را سخت کرده بود و کیفیت خوبی نداشت. متاسفم برای کسانی که این کار را کردند و من دو سالی که اینجا بودیم این حرف را ندیده بودم. امروز یک روز چمن بلند بود. به نظرم این کار از قبل‌ طراحی شده بود و باید ابراز تاسف کنم برای ناظر بازی که باید روز قبل این موضوع را بررسی می‌کرد اما اقدامی انجام نشد. چمن بلند برای این بازی اصلا مناسب نیست و به نظرم از قبل طراحی شده بود.

وی در‌ ادامه با اشاره به عملکرد تیم حریف گفت: از زمانی که من اینجا بودم تغییرات زیادی چه در بحث مدیریت و بازیکن در‌ پدیده شکل گرفته است. چیزی که مشخص است این تیم نیازمند آرامش است. آقای حمیداوی هم زحمات زیادی برای تیم کشیده بود و دوست داشتم مشکلات مدیریتی هر چه زودتر با تعامل حل شود اما من خاطرات خوبی با این تیم دارم و دوره مربیگری‌ام را در‌این تیم فراموش نمی‌کنم.

گل‌محمدی در واکنش به سوالی درباره حضور ناگهانی‌اش در پرسپولیس و جدایی از پدیده گفت: لطف کنید درباره بازی سوال کنید. جدایی من با توافق طرفین بود و دو باشگاه با یکدیگر توافق کرده بودند. فکر نمی کنم چک این انتقال هنوز پاس شده باشد. فکر کنم دو قسط از چک باقی مانده باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره رضایتش از نقل و انتقالات زمستانی این باشگاه و قانون منع بکارگیری بازیکنان خارجی هم گفت: در آسیا و تیم هایی که وارد این مسابقات می شوند با حمایت، امکانات و بازیکنان خیلی خوب در آن شرکت می‌کنند. به خاطر مشکلات اقتصادی که باشگاه های ایران با آن مواجه شدند این قانون در نظر گرفته شد. اینکه بازیکنان خارجی در تیم های ایرانی حضور نداشته باشند یک مقدار روی کیفیت این تیم ها تاثیر داشته است. فصل گذشته اما بازیکنان ما نشان دادند که غیرت و تعصب ایرانی می تواند بر پول و امکانات غلبه کند اما همیشه هم شاید اینطور نباشد.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی شهر خودرو