گل‌محمدی: بازیکنانم نشان داده‌اند که مرد روزهای سخت هستند

یحیی گل محمدی در نشست خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یحیی گل محمدی در نشست خبری به همراه علی علیپور حضور یافت و پس از تشکر از باشگاه الشارجه گفت: می‌دانیم که بازی خیلی مهمی را در پیش داریم؛ باتوجه به این که هم تیم ما و هم الشارجه در هفته اول مسابقات متاسفانه بازی را واگذار کردند و نتوانستند امتیازی بگیرند، طبیعتا بازی فردا حساسیت بیشتری پیدا می‌کند و گرفتن سه امتیاز برای هر دو تیم اهمیت خواهد داشت.

وی افزود: در هر صورت فکر میکنم بازیکنانی داریم که در موقعیت های خیلی سخت می‌توانند موقعیت خوبی بگیرند و نشان داده‌اند که مرد روزهای سخت هستند.

سرمربی سرخ ها درباره ترکیب این تیم در بازی فردا عنوان کرد: به شرایط تیم حریف و تاکتیک تیم خودمان یک ترکیبی چیده خواهد شد. قطعا تغییرات زیادی نخواهیم داشت و فکر نمی‌کنم تغییرات زیاد به تیم کمک کند، تغییر خواهیم داشت اما در حد متعادل. هدف ما این است که بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و چیزی جز این هدف نداریم و بازیکنان برای برد در این بازی خیلی تلاش خواهند کرد چون این بازی خیلی اهمیت دارد و گرفتن سه امتیاز این بازی واقعا اهمیت دارد؛ هم برای ما و هم این که هواداران خوشحال کنیم.

بیشتر بخوانید:

فرصت ۹۰ دقیقه‌ای یحیی به آنتونی استوکس؟

دروازه‌بان سرخ‌ها در انتظار ثبت نخستین کلین‌شیت آسیایی

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران نشست خبری یحیی گل محمدی یحیی گل محمدی پرسپولیس الشارجه الشارجه-پرسپولیس AFC Champions League فوتبال