گل‌محمدی: بازیکنان با نظر من جذب شدند/ احتمال جذب استوکس زیاد است

یحیی گل‌محمدی سرمربی جدید پرسپولیس مدعی شد نقل و انتقالات اخیر این باشگاه با نظر وی بوده است....

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی سرمربی جدید تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی خوشحالم از این انتقال باید از خیلی ها تشکر کنم بابت همکاری هایی که انجام شد و تعامل خوبی بین دو باشگاه صورت گرفت و منافع هر دو باشگاه تامین شد. ان‌شالله بتوانیم سال خوبی با کمک هواداران داشته باشیم. باید از پیشکسوتان پرسپولیس رخصت بگیرم. از انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس و حمیداوی مالک شهرخودرو هم تشکر می کنم.

وی در مورد هدف و برنامه و تکلیف باقری گفت: تازه به این باشگاه آمده ام و باید ببینم مسایل به چه صورتی است. باقری از همکارانم هست و هرچه جلوتر برویم در مورد امکانات و برنامه ریزی بیشتر می توانیم صحبت کنیم. فعلا سخت است در این مورد صحبت کنیم باید امکانات و شرایط را بسنجیم.
سرمربی پرسپولیس در مورد انتقال از باشگاه شهر خودرو گفت: اتفاق خاصی نبود، توافق دو باشگاه بود و چیز خاص دیگری نبود. درخواست پرسپولیس بود و شرایطی که شهر خودرو گذاشته بود و مسایل خیلی ساده حل شد.
سرمربی پرسپولیس در مورد جذب بازیکنان خارجی پرسپولیس و احتمال جذب استوکس به همراه اوساگونا گفت: هنوز اطلاعات خوب و دقیقی از بازیکنان خارجی تیم ندارم. بازیکنان جذب شده هم با نظر من بودند. هر دو خارجی در لیگ ایران خیلی خوب کار کردند.
وی در مورد اینکه جذب استوکس را تایید می کنید گفت: درصد زیادی این اتفاق رخ داده است.

بیشتر بخوانید:
آخرین خبرها از دستیاران گل‌محمدی در پرسپولیس؛ باقری می‌ماند

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس فوتبال ایران یحیی گل محمدی گل محمدی پرسپولیس فوتبال