گل‌محمدی:بازیکنان فقط وعده شنیده اند/ انصاری فرد بیشتر تلاش کند

سرمربی پرسپولیس گفت: از روزی که من آمدم قرار بود که پرداختی‌ها انجام شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده و بازیکنان فقط وعده و وعید شنیده‌اند....

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بعدازظهر شنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل تراکتور در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: قبل از هر چیز از مردم و دولت می خواهم که به مردم سیستان و بلوچستان کمک شود.
او ادامه داد:حدود ۱۰ روز است که در پرسپولیس هستم و فرصت کم بود که بتوانیم تمرینات تاکتیکی و گروهی داشته باشیم اما سعی کردیم از این فرصت کم، خوب استفاده کنیم. با بازیکنان خوبی کار می‌کنیم و باید برای هماهنگی وقت بیش‌تری بگذاریم و این فرصت، بازی به بازی بیشتر می‌شود.
یحیی گفت:مقابل تیمی بازی داریم که روند خوبی در چهار بازی اخیر خود داشته است و آقای الهامی نتایج خوبی را کسب کرده است. آن‌ها بازیکنان تاکتیکی و سرعتی خوبی دارند. فکر می‌کنم این بازی جذاب خواهد بود و فکر می‌کنم هواداران شاهد یک بازی خوبی خواهند بود. امیدوارم یک بازی خوبی نمایش دهیم. گرفتن سه امتیاز هدف اصلی ماست و از هواداران می‌خواهیم حضور پرشوری داشته باشند تا با پیروزی دل آن‌ها را شاد کنیم.
سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: یک سری از بازیکنان مشکلاتی دارند که واقعا آزار دهنده است. از روزی که من آمدم قرار بود که پرداختی‌ها انجام شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده و فقط وعده و وعید شنیده‌اند. بازیکنان از این مساله شاکی بودند. مشکلات مالی در باشگاه‌ها وجود دارد و آقای انصاری‌فرد تمام تلاش خود را می‌کند که بتواند این مشکلات را حل کند. از آقای انصاری‌فرد می‌خواهم تلاش بیش‌تری داشته باشد چون پرسپولیس یک تیم معمولی نیست. 40 میلیون هوادار دارد و 40 میلیون نفر برای این تیم دغدغه دارند. نمی‌توان نسبت به مشکلات آن بی‌تفاوت بود.
گل محمدی در پاسخ به این سوال که برای مسیر نیم فصل دوم چه برنامه‌ای دارید، گفت: تیم ما با توجه به فرمولی که AFC گذاشته است، یک بازی بیش‌تر خارج از خانه داریم و در این مورد هم با باشگاه صحبت کرده‌ایم. در ۵۲ روز، ۱۱ بازی باید انجام دهیم که فکر می‌کنم ۶ تای آن خارج از خانه و ۳ بازی آن در لیگ قهرمانان آسیا است. ما احتیاج به یک برنامه خوب و حل شدن مشکلات داریم. کار خیلی سخت است اما با وجود بازیکنان، این مشکلات حل می‌شود چون انگیزه بالایی دارند و این درس خوبی به من است و باید از آن‌ها تشکر کرد.
گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که آیا تاکتیک خود را تغییر می‌دهید؟ خاطرنشان کرد: هر مربی سبک خاص خودش را دارد و من دوست دارم، یک بازی روی زمین و با سرعت بالا داشته باشیم. این نوع بازی نیاز خوبی به زمان و امکانات دارد. بازیکنان کیفیت لازم را دارند و در حداقل زمان به هماهنگی و تاکتیک مورد نظر ما می‌رسند.
وی در مورد اینکه کالدرون هم به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد، مشکلات مالی کی حل می‌شود، اظهار داشت: بستگی به این دارد که هیات مدیره و مدیرعامل بتوانند مشکلات را برطرف کنند.این بستگی به هیات مدیره و مدیرعامل دارد که تا کی می‌توانند مشکلات را حل کنند. هر چه زودتر این اتفاق بیفتد، بازیکنان با خیال راحت می‌توانند وارد مسابقات شوند، در غیر این‌صورت تمرکز بازیکنان کاهش پیدا می‌کند. این بازیکنان روی این قرارداد حساب باز کرده‌اند و دوست دارند که خواسته‌های آن‌ها انجام شوند.
سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت استکوس و اوساگونا گفت: اوساگونا با ما تمرین می‌کند و در آینده از او استفاده خواهم کرد و استوکس هم یک سری مشکلات مالی دارد که باید به او مقداری پول پرداخت شود. زمان ملحق شدن استکوس به تیم بستگی به بحث‌های مالی دارد.
گل محمدی درباره جدایی حسین ماهینی گفت: او خودش نرفت و این مساله از سوی باشگاه صورت گرفته؛ چون در فهرست خروجی من و مربی قبلی بود.بازیکنان خروجی در لیست مربی قبلی هم بودند و در لیست من هم هستند و درواقع به صورت مشترک در این فهرست قرار داشتند. چه کالدرون بود و چه ما این اتفاق رخ می‌داد.
گل‌محمدی در مورد اینکه دو بازیکن پرسپولیس به خاطر خبرچینی قرار است اخراج شوند، اظهار داشت: بیشتر در مورد بازی فردا سوال شود.
او در پاسخ به این سوال که آیا مساله جدایی بیرانوند از پرسپولیس تمرکز او را به هم نزده است و آیا او در بازی فردا حضور دارد؟ گفت: من یک جلسه با او خواهم داشت و این که آیا او در بازی مقابل تراکتور حضور دارد، فردا مشخص می‌شود. من هم نمی‌دانم قرارداد بسته یا خیر اما در جلسه‌ای که با او داریم، خیلی از مسائل معلوم می‌شود.
سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: ما و کسانی که به تازه‌گی به پرسپولیس آمده‌اند،‌ هنوز دریافتی نداشته‌اند. من فکر نمی‌کردم مشکلات باشگاه این‌قدر زیاد باشد.در چند روز آینده رای برانکو خواهد آمد و معلوم نیست که برای پرسپولیس چه پیش می‌آید.
وی در مورد اینکه با توجه به شرایط مالی بهتر نیست استوکس جذب نشود، گفت: به هر حال تیم باید تقویت شود. ما در آسیا و لیگ و جام حذفی بازی داریم و باید جذب شود اما به هر حال بحث مالی هم مهم است.


بیشتربخوانید:
سرنوشت مشابه آری هان و کالدرون در پرسپولیس

رونمایی از تخت پادشاهی مارادونا روی نیمکت خیمناسیا!

زشت ترین پیراهن های دو تیم استقلال و پرسپولیس

 

 

تگ ها


نشست خبری گل محمدی قبل از بازی با تراکتور بازی پرسپولیس و تراکتور فوتبال