گل محمدی: بازی با سایپا به هیچ‌وجه راحت نیست

یحیی گلمحمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر سایپا اظهار کرد: بعد از ۲۲ روز تعطیلی به لطف دوستان، دوباره بازی میکنیم اما از بازی رسمی دور بودیم ......

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر سایپا اظهار کرد: بعد از ۲۲ روز تعطیلی به لطف دوستان، دوباره بازی می‌کنیم اما از بازی رسمی دور بودیم‌. مضرات این دوری از بازی فردا مشخص می‌شود. روزهای سختی داشتیم و فقط تمرین کردیم. 

وی افزود: سایپا شرایط بهتری داشته و فکر می‌کنم آماده تر باشد. با تصمیمی که در خصوص بازی ما با استقلال گرفته‌شد فکر می‌کنم به شخصیت و اقتدار لیگ ما ضربه زد. مقابل تیم خوب و با شخصیتی بازی داریم که سبک بازی مخصوص خود را دارد. بازی با سایپا به هیچ‌وجه راحت نیست. تا جایی که ممکن بود تمرین کردیم و تیم آماده ای از  نظر روحی و جسمانی داریم. تنها نگرانی‌ام بابت دوری از بازی رسمی پدیده بوده‌است.

گل‌محمدی تصریح کرد: از هواداران می‌خواهم که در این بازی حساس هم مثل قبل از تیم محبوب خود حمایت کنند. هرچه جلوتر می‌رویم بازی‌ها حساس‌تر می‌شود. شدیدا به حضورشان نیاز داریم و خیلی از مشکلاتی که داریم با حضورشان حل می‌شود.

وی در رابطه با کیفیت چمن امام رضا(ع) و بازی روی زمین تیم پدیده گفت: نگرانی بابت بارش باران نداریم، گرچه هواشناسی هم پیش‌بینی کرده که فردا در مشهد بارش نداریم. از مسوولان تربیت بدنی استان قدس باید تشکر کنم که این امکان را برای پدیده به وجود آوردند که هر هفته یک جلسه تمرین کنیم. واقعا زمین تمرین خوبی نداریم و زمین منزل آباد شرایط خوبی ندارد. خوشبختانه هاشمی‌جواهری و بقیه دوستان همکاری بسیار خوبی دارند و قرار شد روی زمین ورزشگاه امام رضا (ع) هم هر هفته یک بار تمرین کنیم. باید از شهردار و استاندار سابق مشهد و خراسان رضوی هم تشکر کنم که در زمان حضور بر مسند کار، بهترین کمک‌ها را به ما داشتند. برای این عزیزان هر کجا هستند، آرزوی موفقیت می‌کنم.

همچنین جواد طاری‌بخش، مدیر رسانه‌ای پدیده اظهار کرد: رشیدیان، استاندار سابق خراسان رضوی دستور داده بود که یکی از ارگان‌های دولتی، زمین چمن خود را در اختیار باشگاه پدیده بگذارد اما همچنان این اتفاق رخ نداده‌ است. شدیدا به زمین چمن تمرینی نیاز داریم و امیدواریم در این خصوص به تنها نماینده خراسان رضوی کمک شود.

همچنین علی دایی سرمربی تیم سایپا به علت تداخل زمان پرواز تیم با نشست خبری امروز، نتوانست حضور پیدا کند.

تگ ها


شهر خودرو فوتبال