گل‌محمدی: بازی حساسی پیش‌رو داریم/ نیاز به انرژی هواداران داریم

سرمربی شهرخودرو خراسان گفت: بازی با حریفی قدرتمند مثل پارس همیشه سخت است، اما می‌خواهیم با تمرکز بالا و حمایت هواداران برنده باشیم....

گل‌محمدی: بازی حساسی پیش‌رو داریم/ نیاز به انرژی هواداران داریم

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: مقابل تیمی خوب باید رقابت کنیم، چند بازی آخر پارس را دیدیم و می‌دانیم که منسجم و پرتلاش هستند. به نظرم یکی از بازی‌های سخت‌مان در این دوره از رقابت‌ها، مقابل پارس خواهدبود. 

وی افزود: یک بازی خانگی داریم که می‌خواهیم کنار هواداران پیروز باشیم. باید همه بدانند و حس کنند که برای برد به میدان آمده‌ایم. امیدوارم بازیکنان این شرایط خوب برای رسیدن به صدر جدول را درک کنند و انگیزه بالایی داشته‌باشند.  امیدوارم در حضور هواداران به پیروزی برسیم. نیاز مبرمی به حضور آنان در ۲ بازی خانگی آتی داریم.

گل‌محمدی تصریح کرد: نیاز به انرژی خوب از سوی هواداران و درک حساسیت بازی از سوی بازیکنان داریم. کار سختی در پیش داریم و امیدوارم همه با تمام وجودشان بازی کنند تا هواداران خوشحال به خانه‌ها برگردند.

سرمربی شهرخودرو در خصوص غائبان تیمش گفت: محروم نداریم و فقط ۲ مصدوم داریم. آقاجانپور و زامهران را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. البته از هفته آتی هم‌ فکر می‌کنم که آنها به اردوی تیم ملی امید خواهندرفت.

گل‌محمدی گفت: درست است که استرس بازی‌های آتی بالاست، اما باید این شرایط را کنترل کنیم و از استرس خارج شوند تا با استفاده از فاکتور بدنی و آمادگی، به پیروزی برسیم.

وی در خصوص مشکلات مالی حریف گفت: دلیلی ندارد که آنها به خاطر این مشکلات افت کنند، در بازی‌های قبلی مقابل تیم‌های بزرگ به میدان رفتند و عالی کار کردند. با انگیزه زیادی به مصاف ما می‌آیند و می‌خواهند از مشهد امتیاز بگیرند. امیدوارم بتوانیم از پس این حریف برآییم.

گل‌محمدی در خصوص تیم‌هایی که با تفکر دفاعی به میدان می‌آیند، افزود: اکثر تیم‌هایی که به مشهد می‌آیند اول به گل‌نخوردن فکر می‌کنند. باید از کناره‌ها استفاده کنیم و به بازی سرعت دهیم تا بتوانیم بازی خودمان را به حریف دیکته کنیم. اگر به بازی سرعت دهیم می‌توانیم هم از عمق و هم از کناره‌‌ها استفاده کنیم.

گل‌محمدی با اشاره دوباره به اهمیت حضور هواداران خاطرنشان کرد: هواداران قلب باشگاه هستند و شدیدا به حضور آنها در ۲ دیدار آتی خانگی نیاز داریم. انرژی مضاعفی که بازیکنان از تشویق‌ها و حضور گسترده هواداران می‌گیرند، وصف شدنی نیست. امیدوارم با حضور آنان، با پیروزی از زمین خارج شویم و شرایط‌مان در جدول را بهبود بخشیم.

تگ ها


نشست خبری نشست خبری گل محمدی نشست خبری یحیی گل محمدی یحیی گل محمدی کنفرانس خبری گل محمدی پدیده پارس جنوبی جم شهر خودرو شهر خودرو-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال