گل‌محمدی: با تمرکز روی جوان‌ها، ریخت و پاش نمی‌کنیم

سرمربی تیم پدیده گفت: پس از پایان ماه مبارک رمضان استارت تیم فوتبال پدیده را در مشهد خواهیم زد ......

سرمربی تیم پدیده گفت: پس از پایان ماه مبارک رمضان استارت تیم فوتبال پدیده را در مشهد خواهیم زد.

یحیی گل‌محمدی درباره حضورش در تیم پدیده اظهار کرد: مذاکراتی را از چند روز قبل با مدیران باشگاه پدیده داشتم و در نهایت با توجه به شناختی که از این باشگاه پیدا کردم و مشورت برخی از دوستانم قرار داد خود با این باشگاه را منعقد کردم.
وی ادامه داد: از اینکه با تیمی که نماینده خطه خراسان و متعلق به شهر امام رضا(ع) است می‌خواهم کار را آغاز کنم خوشحالم و باید از مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره باشگاه که این اعتماد را به من داشتند تشکر نمایم.
سرمربی تیم پدیده اظهار کرد: شهر مشهد و استان خراسان رضوی پتانسیل بسیار بالایی دارد و هواداران فوتبالی پر شور و نشاطی دارد. باید از ابراز لطف هواداران پدیده و مردم مشهد و خراسان که نسبت به انتخاب من ابراز لطف داشتند تشکر کنم. قطعا در ادامه راه با حمایت آنها تیمی در خور شان نام خراسان و‌مشهد و فوتبال شرق کشور را راهی مسابقات خواهیم کرد.
گل‌محمدی افزود: از شرایط باشگاه پدیده کاملا مطلع هستم و این شرایط در جلساتی که با مدیران باشگاه داشتم به من اعلام شده است و من هم با دیدی کاملا باز  و منطقی این تیم را انتخاب کردم. در ادامه راه نیز قطعا به حمایت همه جانبه مدیران شهری مشهد نیاز داریم هر چند که مدیرعامل باشگاه و دوستان دیگری که در این باشگاه مسئولیت دارند حمایت بسیار خوبی را از تیم و کادر فنی دارند.
وی درباره شروع کار پدیده برای فصل ۹۷ نیز گفت: تلاش ما این است تا پس از پایان ماه مبارک رمضان و بر اساس برنامه ریزی که انجام دادیم از ۲۶ یا ۲۷ خرداد استارت کارمان را در مشهد بزنیم و تمرینات را آغاز کنیم.
سرمربی تیم پدیده خراسان همچنین درباره بازیکنان مدنظرش گفت: برنامه‌ریزی ما این است که از ریخت و پاش و هزینه‌های مالی بیهوده جلوگیری نماییم. بر این اساس تمرکزمان بر روی جذب بازیکنان جوان‌ و با انگیزه است. در کنار این موضوع به باشگاه اعلام کرده‌ام که با برخی نفرات فصل گذشته که مدنظر هستند صحبت کنند.
وی افزود: همچنین بازیکنان جدیدی هم در پست‌های مختلف لازم داریم که در حال مذاکره با آنها هستیم و انشالله از هفته آینده کار جدی نقل و انتقالات پدیده را استارت می‌زنیم.
گل محمدی همچنین در خصوص انتخاب دستیارانش در تیم نیز گفت: اجازه بدهید تمرینات تیم آغاز شود و بعد درباره دستیاران صحبت کنیم. آن چیزی که در حال حاضر مهم است اینکه با تلاش و همدلی و به دور از حاشیه کار خود را در پدیده پیش ببریم و تلاش کنیم تا نتایج قابل قبولی را بگیریم.

تگ ها


شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال