گل‌محمدی: با همدلی می‌توانیم قهرمان شویم

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که امیدوار است باشگاه مشکلات را سریع تر حل کند....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی با استقلال حضور یافت و در ابتدا گفت: بازی سنگینی برای ما و استقلال بود. فکر می‌کنم نیمه اول بازی شاید زیاد جذابی نبود و بازی تماشاگرپسندی نبود و خودم انتظار داشتم بازی بهتری باشد اما فکر کنم تمرکز دو تیم روی کارهای دفاعی خیلی زیاد بود و این در دربی طبیعی است. ما توانستیم در نیمه دوم شروع خوبی داشته باشیم و به گل زیبا و قشنگی برسیم. شرایط ما برای دربی خوب نبود چون ۴ مصدوم داشتیم و آقای عالیشاه هم نرسیدند. بقیه هم با آمپول رسیدند و جا دارد از تیم پزشکی که وقت زیادی هم گذاشتند، تشکر کنم.

وی افزود: از همه این بچه ها تشکر می‌کنم. با غیرت بازی کردند چون درد زیادی داشتند. از بازیکنان ممنونم چون روزهای سختی می‌گذرانند. با جان فشانی از جان مایه می‌گذارند تا لیگ را ادامه دهند. امیدوارم باشگاه هم نسبت به حل مشکلات بچه‌ها اهتمام بیشتری داشته باشد. این برد را به هواداران عزیز تبریک می‌گویم.

او درباره احتمال قهرمانی توضیح داد: ۸ بازی داریم و در کورس قهرمانی هستیم و نباید تمرکزمان از لیگ خارج شود. گرفتن این سه امتیاز مهم و حساس بود و فکر کنم قدم بلندی برای صدرنشینی برداشتیم. یک رقیب سرسختی مثل سپاهان داریم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم. هرچند که کار سخت است و انشالله با همدلی و اتحاد بتوانیم امسال هم قهرمان شویم.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی