گل‌محمدی: برتری مقابل پیکان برای شروع لیگ خوب بود

یحیی گل‌محمدی، سرمربی شهرخودرو مشهد گفت: برتری مقابل پیکان برد خوبی برای شروع لیگ بود و هدف‌مان کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدیم....

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی مقابل پیکان گفت: اولین بازی لیگ برای ما خیلی خوب تمام شد نتیجه خوبی گرفتیم هرچند با سختی زیادی به دست آمد. برد خوبی بود در شروع مسابقات. هدف ما کسب سه امتیاز بود که با تلاش بچه ها به این مهم رسیدیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در نیمه اول توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. در نیمه دوم بازی را خوب شروع کردیم اما حریف سخت کوش بود و گرفتن سه امتیاز سخت بود ولی بچه ها خوب دفاع کردند اشکالاتی در نیمه دوم داشتیم به خصوص در انتقال توپ. خیلی راحت توپ ها را از دست می دادیم که باعث شد حریف فشار زیادی به ما بیاورد. بچه های ما در دفاع خوب ظاهر شدند. رحمتی نقش خوبی داشت و توانستیم از گل هایمان محافظت کنیم و امیدوارم در آینده این روند را ادامه بدهیم.

وی در ادامه گفت: سیستم و نوع بازی ما ارسال از کناره‌ها است که باعث می‌شود موقعیت‌های زیادی برای مهاجمان به دست بیاید. با آمدن روح الله باقری تیم ما در خط حمله جان تازه‌ای گرفته است. نوع بازی‌ای که او انجام می‌دهد کار را برای مدافعان حریف سخت می‌کند. من خوشحالم که مهاجمان ما گلزنی‌ می‌کنند و امیدوارم این روند برای آنها ادامه داشته باشد، ضمن اینکه امروز روز سختی برای هافبک‌های ما بود.

سرمربی شهرخودرو درباره جذب بازیکنان تصریح کرد: در این باره بارها صحبت کرده‌ام، اما بر اساس نیاز و بازیکنانی که از دست دادیم بازیکن گرفتیم. بازیکنان جدید نیاز دارند با هم هماهنگ شوند. از طرفی مصدومیت و ناهماهنگی باعث شده در قالب تیم شکل نگیرند، اما با بازی‌های بیشتر و تمرینات بیشتر جبران خواهد شد.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش باز هم بازیکنان جدیدی خواهد گرفت یا نه عنوان کرد: بعید می‌دانم؛ مگر اینکه بازیکنی باشد که نتوان از اسمش گذشت.

اخبار مرتبط:

پیکان 0 - 2 شهرخودرو/ برد با ارزش شاگردان گل‌محمدی در ایستگاه اول

تگ ها


کنفرانس خبری یحیی گل محمدی پیکان پدیده نشست خبری شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال