گل‌محمدی: برنامه خیلی خیلی فشرده بود

یحیی گل‌محمدی می‌گوید که تیمش بعد از یک سال فرصت استراحت پیدا کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی که روز گذشته به تمرینات پرسپولیس اضافه شد، امروز در حضور خبرنگاران به پرسش ها پاسخ داد و درباره وضعیت تیمش اظهار نظر کرد.

* یک سال بود که استراحت نداشتیم


تعطیلی یک هفته ای داشتیم که خیلی هم لازم بود، بعد از یک سال توانستیم بازیکنان را تعطیل کنیم و آن هم اجباری و به خاطر بازی های تیم ملی بود. فکر کنم خیلی لازم و به موقع بود چون فشار خیلی زیادی به بازیکنان وارد شده و برنامه خیلی فشرده‌ای را در لیگ قهرمانان پارسال، جام حذفی و بعد از آن هم مسابقات لیگ برتر داشتیم. سومین جلسه تمرینی ماست و برنامه خوبی هم داریم برای این که به شرایط مسابقه برسیم و خودمان را آماده کنیم برای ادامه لیگ.

* فشار مشکلات مستقیما روی تیم است


ما دوست داریم که تمام تمرکزمان روی تمرینات و مسابقات باشد ولی واقعا این مسائل برای تیم و بازیکنان و مربیان و همه ما آزاردهنده است. این مشکلات متاسفانه قبلا هم بوده و الان هم هست اما بیشتر شده؛ هم تعداد و هم مبلغ. این فشار را مستقیما روی تیم وارد می‌کند و بچه ها این فشار را تحمل کردند که باشگاه مشکلی را تحمل نکند. بارها پول نگرفتند اما اعتراض نکردند که باشگاه بدهی را بدهد و به مشکل نخورد. بچه های ما از خودگذشتگی داشتند تا مشکلات مرتفع شود. جا دارد از آن‌ها تشکر کنیم. اما این هم یک حد و حدودی دارد و بازیکنان ظرفیتی دارند. آخر مسابقات حساسیت بازیها و فشردگی مسابقات بیشتر می‌شود. امیدوارم فکر اساسی برای آن‌ها شود.

ادامه دارد...

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی