گل‌محمدی: بهترین تیم ایران هستیم و جام می‌خواهیم

یحیی گل‌محمدی وعده نمایشی جذاب را در بازی با استقلال داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشست خبری مربیان پرسپولیس با تاخیر ۳۰ دقیقه برگزار شد و یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم میزبان در مقابل دوربین ها قرار گرفت و صحبت های ابتدایی اش را در مورد دربی تهران انجام داد. همچنین مدیر رسانه ای پرسپولیس نگرانی باشگاه پرسپولیس از داوری در بازی دربی را اعلام کرد.

*در شرایط ایده آلی هستیم


او درباره دیدار شهرآورد گفت: خوشحالم از این که بالاخره فوتبال توانسته بخشی از جامعه در بیماری کرونایی باشد و مردم دغدغه بیماری را نداشته باشند و به فوتبال و زندگی فکر کنند. فکر کنم فوتبال کمک خوبی به مردم کرده که بخشی از این مشکلات را فراموش کنند و این ها چیزهای مثبتی است که باید درباره اش صحبت کرد. خوشحالم که جزو این فوتبال هستم و به فراموش شدن مشکلات در بحث بیماری و اقتصادی میکنم. دربی همیشه حساس بوده و همیشه بازی حیثیتی بوده و تیمی که بتواند از موقعیت هایش خوب استفاده کند و تمرکزش روی بحث فنی باشد، برنده خواهد بود. تیم ما خداراشکر آمادگی لازم را از نظر فنی دارد و در شرایط خیلی خوبی هستیم و من هم راضی هستم و در شرایط ایده آل قرارداریم.

* امیدوارم داور ستاره میدان باشد


وی افزود: تیم حریف تیم خوبی است و خط حمله قدرتمندی دارد و باید در کار دفاعی قدرتمند باشیم تا لطمه نخوریم. امیدوارم بازی جوانمردانه ای باشد. اتفاقات داوری که افتاد برای فوتبال اتفاق خوبی نبود. هر سه داور که مطرح شدند داوران خوبی بودند و من به هر سه اعتماد و ایمان داشتم اما با این کار خودمان شأن داوری را زیر سوال بردیم. همه میدانیم شرایط داوری از نظر مالی و جایگاهشان خیلی سخت است و با این کارها بیشتر به آن ها لطمه می‌زنیم. این اتفاقات قبل دربی نباید می‌افتاد و باید به این بپردازیم که چرا در فدراسیون داور را از جای دیگری انتخاب می‌کنند؟ پیام حیدری شخصیت خوب و سالمی دارد و امیدوارم ستاره میدان باشد.

* دوست داشتیم با هواداران جشن بگیریم


او راجع به غیبت هواداران گفت: ما حسرت حضور هواداران را می‌کشیم. بازی های خیلی خوبی را ارائه دادیم و بردهای خوبی داشتیم و دوست داشتیم با هواداران شادی کنیم. امیدوارم این ویروس هرچه زودتر نابود شود و هواداران را داشته باشیم.

* به خاطر آسیا موافق تعویق بودیم


یحیی درباره علاقه مربیان به تعویق بازی گفت: متاسفانه برنامه ریزی سازمان لیگ و فدراسیون طوری بود که به تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان استراحتی داده نشده. سه ماه است بی وقفه بازی می‌کنیم و لیگ فرسایشی را سپری کردیم. برای آسیا تیم به استراحت و تمرین و نقل و انتقالات و بازی تدارکاتی دارد. همه این چهار مسئله، زمان می‌خواهد اما این زمان با برنامه بازی حذفی از ما گرفته شد. بحث من بحث بازی های آسیا بود و این برداشت کادرفنی ماست که اگر تیم های آسیایی فرصت بیشتری داشتند بهتر بود که این زمان از ما گرفته شد.

* در ۹۰ دقیقه بازی را تمام می‌کنیم


او درباره پایان بازی در ۱۲۰ دقیقه گفت: نمی‌دانم، در هر صورت این که بازیکنان در چه شرایط روحی و روانی ای هستند مهم است. باید تمرکز داشته باشیم و عملکرد خوبی را نشان دهیم، مطمئنم موقعیت های خوبی خواهیم داشت و باید از آن استفاده کنیم تا برنده شویم.

* استقلال فقط دیاباته نیست


سرمربی پرسپولیس راجع به مهار دیاباته عنوان کرد: ما از لحاظ فردی مدافعان خیلی خوبی داریم. بهترین مدافعان لیگ برای ما هستند و اگر غیر این بود در این چند سال قهرمان نمی‌شدند. چون لازمه قهرمانی این است که کم گل بخوری و خوب دفاع کنی و امیدوارم فردا روز خودشان باشد. فقط هم دیاباته نیست و آقای مطهری و قائدی هم خطرناک هستند.

بیشتر بخوانید:

نشست خبری نامجومطلق پیش از بازی پرسپولیس-استقلال/ ویدیو

غیبت سه مدافع اصلی استقلال مقابل پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران استقلال پرسپولیس پرسپولیس-استقلال جام حذفی فوتبال