گل‌محمدی: به بازیکنانم گفته بودم بازی راحتی نداریم/ خیلی استرس داشتیم

یحیی گل‌محمدی سرمربی شهرخودرو پس از پیروزی برابر شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه امام رضا (ع) در مورد شرایط این بازی و عملکرد شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، یحیی گل محمدی بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری گفت: با عرض سلام و شب بخیر، خوشحالیم از سه امتیازی که گرفتیم و اولین برد خانگی ما بود. به بازیکنانم گفته بودم بازی راحتی نداریم. خدا را شکر پیروز شدیم. بازی تقریبا دست ما بود. اگر گل سوم را می زدیم کارمان خیلی راحت تر می شد ولی نزدن این گل استرسی به بازیکنان ما وارد شد و خودمان کارمان را سخت کردیم. از هواداران تشکر می کنیم در اولین بازی خانگی خوب ما را حمایت کردند.

وی ادامه داد: خوشحالیم 6 امتیاز در دو بازی گرفتیم. استرس بیش از حدی به مجموعه وارد شد، چون نتوانستیم گل سوم را بزنیم. از مربیان و بازیکنان شاهین هم با شهامت بالا بازی کردند تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.
گل محمدی گفت: از داور به خاطر قضاوت خوبش تشکر کردم.
وی در مورد دقایق آخر مسابقه گفت: قبل از شروع بازی به بازیکنان گفتم این بازی می تواند برای ما سخت باشد.در 20 دقیقه آخر می خواستیم از پیروزی محافظت کنیم و اگر امتیاز از دست می دادیم کارمان سخت می شد. استرس وقتی زیاد شد که نتوانستیم گل سوم را بزنیم، خودم خیلی استرس داشتم.
وی در مورد مصدومیت سروش رفیعی گفت: او مصدوم شد و این بازیکن 10 روز احتمالا از میادین دور است.

بیشتر بخوانید:

ویسی: متاسفیم که باختیم/ شهرخودرو گردن کلفت‌تر بود

تگ ها


شهر خودرو شاهین شهرداری بوشهر یحیی گل محمدی عبدالله ویسی نشست خبری ورزشگاه امام رضا(ع) لیگ برتر فوتبال ایران شاهین شهر خودرو شهر خودرو-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال