گل محمدی: به بخشش آل کثیر امیدوار نیستم

یحیی گل محمدی می‌گوید که فشردگی بازی های پرسپولیس بعد از فینال باید معقول باشد....

به گزارش ورزش سه، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن حضور یافت و در خصوص این دیدار و همچنین مسائل مربوط به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار نظر کرد. او همچنین به تمجید از عملکرد علیرضا بیرانوند پرداخت و درباره بشار رسن نیز گفت که بعد از فینال درباره اش صحبت خواهد کرد.

* کیفیت زمین در ایران خوب نیست
گل محمدی درباره وضعیت زمین در تیم های ایرانی توضیح داد: از لحاظ امکاناتی و تمرینی تیم های ایرانی دچار مشکل هستند و اکثر زمین های بسیار بی کیفیت هستند و در یکی دو سال اخیر تا این که بهتر شود، بدتر می‌شود. مسئله دیگر مسئله توپ است، دو سال پیش از توپ های دربی استار همه راضی بودند اما گفتند ورژن جدید آمده و باید با این ها بازی کنیم. پارسال هیچ کس راضی نبود و امسال هم تغییری نکرده است. می‌دانم یک سری مشکلات تحریمی وجود دارد اما باید در بحث توپ و زمین، توجه بیشتری شود چون کیفیت بازی به تبع آن پایین می‌آید.

* فشردگی بازی ها باید معقول باشد
وی در خصوص فشردگی بازی های پرسپولیس بعد از فینال گفت: سخت می‌شود اما مجبوریم این شرایط را تحمل کنیم و باید برنامه ریزی هم طوری باشد که فشار آنچنانی به تیم و بازیکنان ما نیاید و ما با یک فشردگی معقول می‌توانیم این موضوع را پشت سر بگذاریم.

* درباره بشار فعلا حرفی ندارم
یحیی در مورد بشار نیز عنوان کرد: صحبت درباره بشار زیاد است و من ترجیح می‌دهم قبل از فینال درباره اش صحبت نکنم و بعد از آن حرف برای گفتن زیاد است.

* به بخشش آل کثیر امیدوار نیستم
سرمربی پرسپولیس راجع به احتمال بخشش آل کثیر عنوان کرد: نمی‌دانم. من اطلاعات دقیقی از مسئله پیگیری ندارم اما تا جایی که می‌دانم فکر کنم این شانس زیاد نباشد. دوست داریم این اتفاقات بیفتد اما باتوجه به اتفاقاتی که اخیرا در ماجراهای حقوقی رخ نداده، چندان امیدوار نیستیم. البته ناامید نیستیم و اگر اتفاق بیفتد از آن استقبال می‌کنیم.

* بیرانوند مقصر دو گل نبود
او درباره عملکرد علیرضا بیرانوند در بازی با تاتنهام گفت: من بازی او را نگاه می‌کردم و خیلی از بازی خوبش خوشحال شدم. لیاقتش از این بیشتر است. واقعا بازی خوبی را نشان داد و توپ های زیادی گرفت و روی دو گل مقصر نبود، برایش آرزوی موفقیتی ندارم.

ادامه دارد...

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی