گل‌محمدی: بچه ها غیرت گذاشتند و این هم جوابش!

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که قرار بود دیروز باشگاه با بازیکنان تسویه حساب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس که امروز از روی نیمکت تماشاگر تلاش شاگردان بود، در حاشیه نخستین تمرین سرخ ها پس از لیگ قهرمانان، در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد.

* یک وعده دیگر به قبلی ها اضافه شد
او درباره تمرین با غیبت چند بازیکن گفت: این وضعیت تیم است. تیم با ۱۴ امتیاز اختلاف قهرمان لیگ برتر شده و توانسته خود را به عنوان فینالیست معرفی کند. قهرمان غرب آسیا شدیم. امروز هم اولین تمرین بعد از این قهرمانی ها و برای شروع فصل جدید است. متاسفانه نصف بازیکنان نیامدند و با نصف دیگر در حال تمرین هستیم.

* قرار بود دیروز تسویه حساب کنند
وی افزود: این برای چندمین بار است. قرار بود دیروز تسویه حساب بکنند اما متاسفانه یک وعده دیگر به قبلی ها اضافه شد و دیروز اتفاقی نیفتاد و بچه ها هم به تمرین نیامدند.

* انگار پرسپولیس یتیم است
گل‌محمدی درباره مشکلات پرسپولیس اظهار داشت: من نباید جواب بدهم. آن هایی که متولی تیم هستند باید جواب بدهند. تیم مدیرعامل و هیئت مدیره دارد، بعد از لیگ قهرمانان کسی زحمت نداد به ما خیر مقدم بگوید؛ هیچی! انکار که مثلا تیم یتیم است و صاحب ندارد. نمیدانم چه بگویم.

" بچه ها غیرت گذاشتند و این هم جوابش!
او در پاسخ به این سوال که آیا طلبش پرداخت شده؟ گفت: نه من هم مثل بچه ها، هم کادر و هم من. نمی‌دانم این ها برای هواداران و برای فوتبال باید چه می‌کردند و چطور بازی می‌کردند؟ سر گذاشتند جلوی پا! با تمام وجودشان غیرت گذاشتند و از نظر علمی، فیزیکی و شیمیایی و امکاناتی، تیمی از ایران نباید فینالیست می‌شد اما به خاطر غیرت و همت و شرف بازیکنان، این اتفاق بزرگ رخ داد و این هم جوابش!

* طلب برانکو بهانه مدیران است
یحیی گل‌محمدی درخصوص طلب برانکو هم گفت:هر موقع بحث مطالبات می‌شود میگویند پول برانکو را باید بدهیم. پول برانکو هم دستاویزی است که پول بچه ها را ندهند.

 

* قرار بود نادری به باشگاه برود
گل‌محمدی در خصوص شرایط محمد نادری و انصاری گفت: من نباید در این باره صحبت کنم و باشگاه باید صحبت کند. محمد حداقل تا آخر امسال به ما نمی‌رسد و شرایط به گونه ای است که امکان استفاده از او وجود ندارد. چند بار با نادری صحبت کردیم و قرار بود به باشگاه برود اما مثل این که باشگاه زیاد پیگیر نیست و نمیدانم چرا. بقیه بچه ها هم مشکلات خاص خود را دارند و باشگاه باید حل کند.

 

* وضعیت ما گل و بلبل است؟
وی در مورد عدم حضورش در تمرین گروهی توضیح داد: من شرکت کردم، اینجا هستم. تمرین ما بیشتر ریکاوری بود. جواب هایی که شما می‌خواهید را مدیرعامل باید جواب بدهد. اگر گل و بلبل است که وضعیت فینالیست آسیا باید اینطور باشد که ۸ نفر تمرین کند؟

 

* شجاع به پرسپولیس علاقه مند است اما...
سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت شجاع هم عنوان کرد: من چه کار کنم؟ من به عنوان یک مربی میگویم شجاع و فلانی را می‌خواهم. بقیه مشکلات باید بین بازیکن و باشگاه حل شود. شجاع ثابت کرده که چقدر به باشگاه علاقه مند است و چند بار هم به باشگاه رفته. اما متاسفانه کارش انجام نشده.

 

* فعلا به تمرین می‌آیم
یحیی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است تصمیم جدیدی بگیرد، گفت: من فعلا می‌آیم تمرین و کار خاصی نمیتوانم بکنم. بگذاریم این چند روز بگذرد ببینیم چه می‌شود.

یحیی گل محمدی که کاملا مشخص است از شرایط باشگاه ناراضی است، بدون مشارکت در تمرین  امروز ، کار را به کادرفنی اش سپرد.

بیشتر بخوانید:

اتفاقات عجیب در حاشیه پرسپولیس!

سرمربی ناراضی در کنار باتجربه‌ها/ گل‌محمدی پرسپولیس را تمرین نداد

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال