گل‌محمدی:بیشتر از پرسپولیس تلاش کردیم و برد حق‌مان بود

سرمربی تیم شهرخودرو گفت: هر دو تیم با توجه به وضعیت جدول به دنبال برد بودند، این موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را ببینیم....

سرمربی تیم شهرخودرو گفت: هر دو تیم با توجه به وضعیت جدول به دنبال برد بودند، این موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را ببینیم.

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر شهر خودرو برابر پرسپولیس اظهار داشت: شاهد یک بازی خوب از هر دو طرف بودیم. هر دو تیم برای بردن و کسب سه امتیاز تلاش کردند و موقعیت روی دو دروازه ایجاد شد، تا هر دو تیم برنده باشند. با توجه به وضعیت جدول انگیزه برد در دو تیم زیاد بود و به همین دلیل شاهد بازی جذاب و زیبایی بودیم.

وی افزود: ما شروع خیلی خوبی داشتیم و موقعیت‌هایی به دست آوردیم تا در نیمه اول به گل برسیم. انگیزه بچه‌های ما برای بردن بیشتر بود و بیشتر تلاش کردند که جا دارد از تلاش تمام آنها تشکر کنم. بازیکنان ما جانانه و باغیرت بازی کردند و به نتیجه هم رسیدند. پیروزی حق تیم ما بود، چون بچه‌های ما بیشتر تلاش کردند. گل زیبایی هم زدیم و توانستیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه گابریل کالدرون اشاره کرده تیم پرسپولیس موقعیت‌های بیشتری داشته است، با اشاره به اظهارات همتای آرژانتینی خود در تیم پرسپولیس اظهار داشت: نظر او قابل احترام است. کالدرون مربی بزرگی است و برای او احترام زیادی قائل هستیم، اما دید و نگاه ما به بازی، این شکلی نیست. نظر هرکسی برای خودش محترم است.

گل‌محمدی در واکنش به این سؤال که با توجه به تعطیلی لیگ به دلیل بازی‌های ملی آمادگی تیمش را در این شرایط چگونه حفظ خواهد کرد، گفت: در هر صورت برای تیمی که روی نوار پیروزی قرار دارد، این وقفه‌ها اذیت‌کننده است. با این حال اگر بازی تدارکاتی داشته باشیم، می‌توانیم شرایط‌مان را حفظ کنیم. روز جمعه با تیم امید در تهران یک بازی تدارکاتی انجام خواهیم داد و امیدوارم بازیکنان در شرایط مسابقه بمانند.

اخبار مرتبط:

کالدرون: برنامه‌ فدراسیون علیه ما بود/ «سیدجلال» نه، شاید مسی بتواند!

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری یحیی گل محمدی شهرخودرو ایران فوتبال