گل محمدی: جنسمان در پرسپولیس همه جوره جور است

گل محمدی گفت: جنس‌مان در پرسپولیس همه‌جوره جور است. آقای انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه بازیکن پرسپولیس بوده است. کنارش حسین قدوسی سال‌ها سردبیر روزنامه پیروزی و یک پرسپولیسی است....

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، روز گذشته مراسم یادبود و شب هفت نادر باقری در مسجد نور برگزار شد و در این مراسم جمع کثیری از قدیمی‌های فوتبال و پرسپولیس حضور پیدا کردند. یکی از این افراد یحیی گل‌محمدی بود که این روز‌ها به عنوان سرمربی پرسپولیس جانشین گابریل کالدرون شده است. در همین ارتباط شنیدن تازه‌ترین حرف‌های گل‌محمدی خالی از لطف نیست.

از اینکه دوباره به پرسپولیس برگشتید و به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شدید، چه حسی دارید؟
خیلی خوشحالم که دوباره بازگشتم، حس خیلی فوق العاده‌ای دارم و افتخار بزرگی بود که بعد از ۷ سال دوباره نصیب من شد. امیدوارم با حمایت هواداران و انرژی مثبت آن‌ها کار‌های بزرگ‌تری انجام دهیم و بتوانیم جام‌های خوبی ببریم. خودم خیلی امیدوار هستم تا با همدلی و اتحاد خوب بتوانیم به اهداف‌مان برسیم.

برخی معتقدند نیم‌فصل دوم از نیم‌فصل اول سخت‌تر است. شما هم چنین نظری دارید؟
بله، به خصوص شروع نیم‌فصل دوم، شروع سختی است. در ۳۶ روز باید ۶، ۷ مسابقه سخت و حیاتی و تأثیرگذار در لیگ و همچنین لیگ قهرمانان انجام دهیم. بازی‌های حساس و سخت‌تر پرسپولیس هم همین بازی‌های ابتدایی است و ان‌شا‌ءا... تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم.

بازی‌های نیم‌فصل دوم هم خیلی زود آغاز می‌شود. چه برنامه‌ای برای نیم‌فصل دوم دارید؟
برای آماده‌سازی بیشتر ۱۰ روز فرصت داریم، اما فرصت زیادی نیست و باید انرژی و وقت بگذاریم تا بازیکنان را برای این مسابقات هماهنگ و آماده کنیم. مطمئناً تیم ما رفته رفته بهتر خواهد شد.

سرمربیگری تیمی که سه دوره متوالی قهرمان لیگ برتر شده کار بسیار سختی است. چگونه این ریسک را پذیرفتید؟
من می‌دانم کجا آمده‌ام. به این بازیکنان اعتماد و اعتقاد کامل دارم. اگر به بازیکنان پرسپولیس اعتماد نداشتم هرگز این مسئولیت را قبول نمی‌کردم. پرسپولیس هم در سه سال گذشته شرایط خوبی داشته و امیدوارم بتوانیم موفقیت‌های تیم را تداوم ببخشیم.

همه از پرسپولیس انتظار قهرمانی دارند. هنگام مذاکره، توافق یا عقد قرارداد با محمدحسن انصاری‌فرد قولی برای قهرمانی دادید؟
در فوتبال حرفه‌ای هیچ‌کس قول نمی‌دهد بلکه تلاش می‌کند. ما هم تلاش می‌کنیم در همه جام‌ها مدعی باشیم.

یکی از مواردی هم که به چشم می‌آید پرسپولیسی بودن همه شماست. از مدیریت باشگاه بگیرید تا کادر فنی ۱۰۰ درصد پرسپولیسی! نظری ندارید؟
دقیقاً، به قول معروف جنس‌مان در پرسپولیس همه‌جوره جور است. آقای انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه بازیکن پرسپولیس بوده است. کنارش حسین قدوسی سال‌ها سردبیر روزنامه پیروزی و یک پرسپولیسی است. افشین پیروانی مدیر تیم کاپیتان پرسپولیس بوده است. همین شرایط را کریم باقری دارد. حمید مطهری و داود فنایی هم هر دو بازیکن و پیشکسوت پرسپولیس بوده‌اند و خدا را شکر همگی پرسپولیسی بوده و هستیم.

در پایان حرف خاصی ندارید؟
از همه هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم که خالصانه در این روز‌ها به من لطف داشتند و ان‌شا‌ءا... بتوانیم به همراه و کمک خود همین طرفداران و تلاش بازیکنان جواب این محبت‌ها را بدهیم

بیشتر بخوانید:

پایان قهر پیروانی؛ جلسه انصاری‌فرد با یحیی و افشین

 

تگ ها


پرسپولیس یحیی گل محمدی محمد حسن انصاری فرد فوتبال ایران فوتبال