گل‌محمدی: حضور در تیم ملی برای من زود بود

یحیی گل‌محمدی سرمربی جدید و محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس پس از عقد قرارداد رسمی به سوالات خبرنگاران شدند....

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه مسئولین با باشگاه شهرخودرو تماس گرفتند تا رضایت او را جلب کنند و همچنین ارقام سنگینی که در حدود 5 میلیارد برای این انتقال مطرح شده است، اظهار داشت: اینکه چه کسی زنگ زده و تماس داشته را واقعاً من خودم هیچ اطلاعی ندارم؛ در هر صورت این اتفاقی که افتاد  انتقالی بود که بین دو باشگاه صورت گرفت و خیلی سریع و بدون هیچ حاشیه‌ای انجام شد.

گل‌محمدی ادامه داد: در این انتقال منافع دو باشگاه خیلی خوب تأمین شد. خوشحالم که اینجا هستم و باعث افتخارم است که بعد از هفت سال به عنوان مربی در اینجا کار می‌کنم. می‌دانم که در این چند وقت هواداران اذیت شدند چون این تیم بلاتکلیف بود. با کمک خدا و تعامل خوبی که بین باشگاه‌های پرسپولیس و شهرخودرو انجام شد انتقال خیلی خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم منشاء  و شروع خوبی برای افتخارات آینده باشد.

وی در مورد اینکه هواداران شهر خودرو از این اقدام او ناراحت هستند، عنوان کرد:‌ من به هواداران خوب مشهدی حق می‌دهم ولی در فوتبال حرفه‌ای خیلی اتفاق ها ممکن است بیافتد در فوتبال حرفه‌ای چیزی که خیلی مشخص و مهم است بحث منافع باشگاه‌ها است. شک نکنید اگر من به اینجا آمده‌ام منافع باشگاه شهر خودرو هم تأمین شده است و آنها هم راضی بودند که این انتقال صورت گرفته است.

گل‌‌محمدی افزود: من یک سال و نیم خوب را در این تیم داشتم و شاهد روزهای خوب و بد زیادی بودم. انصافاً حمایت خیلی خوبی از تیم ما صورت گرفت و جا دارد از تک‌تک اعضای باشگاه به خصوص بازیکنان خوب تیم که با سختی‌ها و مشکلاتی که داشتند خیلی کمک کردند برای اینکه این تیم به این جایگاه برسد تشکر کنم.

سرمربی پرسپولیس  در مورد اینکه نام او به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مطرح شده بود و با حضور در پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی را از دست داده است، تصریح کرد: فکر می‌کنم در بحث ملی حداقل از لحاظ تجربه برای من مقداری زود بود این فرصت وجود دارد که در آینده بتوانم این شانس را پیدا کنم و حداقل به عنوان کاندیدا انتخاب شوم اما برای من حضور در پرسپولیس نمی‌گویم بیشتر از تیم ملی اما کمتر از تیم ملی هم نیست واقعاً خوشحالم  از این اتفاق خوبی که افتاد.

انصاری‌فرد: امیدواریم با اتحاد همه اعضای خانواده پرسپولیس به قهرمانی چهارم برسیم
محمدحسن انصاری‌فرد پس از عقد قرارداد با یحیی گل‌محمدی برای هدایت تیم پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم به انتخاب مورد نظر خودمان دست پیدا کنیم. این انتقال ویژگی‌های خاص خودش را داشت که گل‌محمدی از خانواده پرسپولیس است، برای ما بسیار ارزش دارد اخلاق‌مدار است، از لحاظ فنی در سطح بالایی است و افتخار می‌کنیم که یک ایرانی توانسته به این درجه برسد که از لحاظ فنی بسیار قابل رقابت با مربیان خارجی است.

مدیرعامل پرسپولیس افزود: از این بابت خداوند را شکر می‌کنیم. از یحیی گل‌محمدی هم تشکر می‌کنیم که دعوت ما را پذیرفت.

وی ادامه داد: وقتی که رصد کردیم دیدیم هواداران از پیوستن یحیی‌ گل‌محمدی به خانواده پرسپولیس بسیار استقبال کردند، خوشحالند و ما هم از خوشحالی آنها واقعاً خوشحالیم و خدا را شکر می‌کنیم. از دوستان هم تشکر می‌کنیم که منشاء خیر شدند و این ارتباط برقرار شد. امیدواریم با کمک همدیگر اتحاد بین باشگاه، کادر فنی، بازیکنان، پیشکسوتان و همه هواداران‌مان بتوانیم قهرمانی چهارم در لیگ، حذفی و آسیا را به دست بیاوریم و تلاش‌ خودمان را شبانه‌روز خواهیم کرد که این موفقیت اتفاق بیفتد. برای یحیی گل‌محمدی آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنیم جایگاه او بین هواداران بالا است و ان‌شاءالله بالاتر برود.

بیشتر ببینید:
مراسم معارفه و امضای قرارداد یحیی گل محمدی/ ویدیو 

تگ ها


پرسپولیس فوتبال ایران یحیی گل محمدی اخبار پرسپولیس گل محمدی پرسپولیس انصاری فرد فوتبال