گل‌محمدی: حق داریم به داوری مشکوک باشیم

سرمربی پرسپولیس می‌گوید که امیدوار است داور پنالتی را درست گرفته باشد و در غیر این صورت او حق دارد به روند داوری مشکوک شود....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گلمحمدی لحظاتی پس از پایان مسابقه در کنار زمین در مورد بازی صحبتهایی را انجام داد و در خصوص پیروزی مقابل پیکان اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی بود، دقایقی از بازی فیزیکی شد و ما نتیجه‌ای که می‌خواستیم را گرفتیم. بازی سختی بود و تیم پیکان دونده و با برنامه است. بچه‌های ما انرژی گذاشتند برای این بازی و اینکه در چنین مسابقه‌ای سه گل بزنید، سخت است. بچه‌های ما با هدف سه امتیاز وارد زمین شدند و این برد را به همه هواداران تبریک می‌گویم.

وی درباره غیبت هواداران عنوان کرد: هواداران نیستند اما نیروی حمایتی شان همیشه با ماست و ما این را حس می‌کنیم و امیدوارم راضی باشند.

او در مورد صحنه پنالتی و اعتراضش به داور گفت: بازی ۲-۰ بود و چیزی که از بیرون به ما گفتند، حامد لک اول توپ را زد و توپ افتاد زیر پای بازیکن حریف. فکر کنم داور اشتباه کرد و اگر این اشتباه واقعا رخ داده باشد، فشار روی تیم ما بیشتر می‌شود. ما در هفته‌های گذشته مشکلاتی را در بحث داوری داشتیم و اگر این بازی ۲-۲ می‌شد، کار برای کل مجموعه سخت می‌شد. امیدوارم داور این صحنه را درست گرفته باشد چون اگر غلط گرفته باشد، به خیلی چیزها مشکوک می‌شویم.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی