گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم

سرمربی پرسپولیس در آستانه پایان سال با دعوت از خبرنگاران به تمرین در خصوص آخرین وضعیت تیم صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از مدت‌ها قرنطینه و ممنوعیت برای حضور در تمرینات، در آستانه سال جدید یحیی گل محمدی از اصحاب رسانه دعوت کرد در محل تمرین حضور یابند و به سوالات آنها در خصوص مسائل مختلف پاسخ داد. 

گل محمدی در ابتدای صحبت‌هایش درباره شرایط پرسپولیس گفت: 

خدا را شکر با توجه به شرایطی که در تیم وجود دارد و نتایجی که کسب شد سال خوبی را پشت سر گذاشتیم. یک بازی دیگر در سال پیش رو داریم تا مقابل نفت مسجدسلیمان با امید به کسب نتیجه مطلوب حاضر شویم. سال واقعا سختی برای همه ما بود. با توجه به مشکلاتی که با شیوع کرونا، مشکلات مالی، جدایی بازیکنان و تغییرات مدیریتی که وجود داشت فراز و نشیب سختی را پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه در نهایت هم در جدول و هم از نظر فنی به ثبات خوبی رسیدیم. باید از بازیکنانم بابت سختی‌هایی که در خصوص مشکلات مالی و فشارهایی که وجود داشت، توانستند به موفقیت برسند. باید از تک تک آنها تشکر کنم و امیدوارم همین روند را در ادامه هم دنبال کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره نقل و انتقالات این باشگاه و شایعات درباره جذب فرجی و دانشگر نیز گفت:
ما مهدی ترابی و مغانلو را گرفتیم و فرشاد (فرجی) هم در باشگاه است و اگر مشکلات برطرف شود ایشان هم جذب خواهد شد.

یحیی گل محمدی در واکنش به دلیل اعتراض بازیکنان و آنفالو کردن پیج رسمی باشگاه نیز اینطور توضیح داد:
مشکلات مالی خیلی زیاد است. مشکلات با توجه به شکایت‌هایی که داشتیم و سال بعد هم خواهیم داشت زیاد است. این مشکلات وجود دارد و هنوز کاملا برطرف نشده است. یک سری مشکلات به این باشگاه تحمل می کند و از سوی دیگر هم مشکلات مالی بچه ها (بازیکنان) است که باید به آن توجه شود. باید این بحث به شکلی مدیریت شود. این بچه ها با تمام وجود زحمت می کشند و تلاش می کنند و انتظار این است که قدر این زحمات دانسته شود و اگر قول و وعده ای داده می شود حتما عمل کنند. ما خودمان هم می دانیم که مشکلات زیاد است و در جهت مدیریت این مشکلات که عمدتا مالی است هر کاری و هر تصمیمی که از بازیکنان و کادرفنی گرفته شود در جهت آرامش باشگاه است تا آنها فرصت کافی برای حل داشته باشند. از طرف دیگر اما انتظار می رود باشگاه بیشتر تلاش کند در جهت حل این مشکلات.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به شایعه حضور محمد دانشگر در منزلش برای مذاکره حضور در پرسپولیس با لحنی متعجب گفت:
دانشگر به خانه من آمده؟! نه. وقتی بازیکنی از یک باشگاه مطرح جدا می شود یک سری گمانه زنی و حرف‌ها در نقل و انتقالات شکل می گیرد. اما واقعا اینطور نیست و من هیچ صحبتی با ایشان نداشتم و تصمیمی هم برای جذب وی نداریم. 

یحیی گل محمدی درباره اینکه محمد انصاری قصد جدایی دارد و بحث جدایی آریا بزرگر و همچنین حضور مهدی خانی در پدیده نیز گفت: 

نفراتی که از جمع ما جدا شدند همگی قرضی بودند. آنها قرارداد رفتند و با میل و رضایت خودشان رفتند. اکثرا جوانان بودند و طبیعی است که باشگاهی بازیکنان جوان خود را قرضی در اختیار باشگاه دیگری بگذارد تا آنها با تجربه بیشتری برگردند. ولی صحبت درباره مهدی خانی و انصاری گفتید من صبح شنیدم و خبری ندارم. باید با آنها صحبت کنم اما اینکه قبل از صحبت با من رفتند با باشگاه صحبت کردند برای من عجیب است. 

ادامه دارد...

تگ ها


پرسپولیس تهران پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس