گل‌محمدی: در شهر اولین‌ها رکوردشکنی کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کسب پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان را که به ثبت چهارمین قهرمانی سرخپوشان منجر شد، یک اتفاق تاریخی توصیف کرد....

 به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی سر مربی پرسپولیس پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان که به منزله چهارمین قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ برتر و ثبت یک رکورد تاریخی بود، در کنفرانس خبری حاضر شد و حرف هایش را اینطور آغاز کرد: قبل از اینکه بخواهیم در مورد بازی صحبت کنیم جا دارد این قهرمانی را به هواداران و پیشکسوتان تبریک بگوییم. بازیکنانم امروز برای برد وارد زمین شدند و با توجه به شرایط سختی که داشتیم، بچه‌ها از جان‌شان مایه گذاشتند. به همه آنها تبریک می‌گویم. به پرسپولیس هم تبریک می‌گویم به خاطر داشتن چنین بازیکنانی و دست تک تک بازیکنان را می‌بوسم به خاطر نمایشی که در این مدت داشتند.


گل‌محمدی سپس به اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد، اشاره داشت و اضافه کرد: در این هوا بازی کردن سخت بود. تعدادی از بازیکنان‌مان هم در این بازی حضور نداشتند و کارمان سخت تر شده بود. جلوی چنین تیمی بازی کردن سخت است، اما ما انگیزه‌های زیادی داشتیم. خدا را شکر توانستیم بازی را کنترل کنیم و در نیمه اول گل بزنیم.


او سپس با تمجید از گل دوم تیمش که آن را یکی از زیباترین گل های پرسپولیس طی فصل ارزیابی کرد، گفت:  نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و گل قشنگی به ثمر رساندیم. ما در ضدحمله گل زدیم و فکر می‌کنم یکی از گل‌های خوب ما در این فصل به ثمر رسید. بعد از اینکه با دو گل هم جلو افتادیم فشار حریف زیاد شد و متأسفانه در یک صحنه در دفاع تیمی دچار اشتباه شدیم که منجر به پنالتی شد. بعد از گل ابراهیمی، تیم نفت رو به توپ‌های بلند آورد.


او سپس با اشاره به رکورد شکنی پرسپولیس اضافه کرد: واقعاً از این برد خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم بابت چهارمین قهرمانی پیاپی که به دست آوردیم. در شهر اولین‌ها رکوردشکنی کردیم، تیم نفت مسجدسلیمان را برای اولین بار شکست دادیم و اولین پوکر قهرمانی هم اینجا ثبت شد که به نظرم این خاطره شیرینی برای تیم ما بود.


سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که تیمش بدون حضور هواداران این رکورد را ثبت کرده و مجبور به برپایی جشن قهرمانی بدون حضور آنها است، عنوان کرد: ما بازی‌های زیادی را بردیم و دوست داشتیم در حضور هوادران این اتفاق می‌افتاد، ولی با توجه به شرایطی که وجود دارد انرژی مثبت‌شان را همیشه کنار خودمان حس می‌کردیم. واقعاً بچه‌ها برای شادی دل آنها ایثار کردند و از جان مایه گذاشتند تا بتوانند قهرمانی را به هواداران هدیه بدهند. دوست دارم در این شرایط دشوار از بازیکنانم تعریف کنم. به نظرم هر چقدر از آنها تعریف کنم کم است.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی