گل محمدی : در نهایت قید خالد را زدم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی بعد از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار دوستانه مقابل عقاب تبریز، در جمع خبرنگاران، گفت: فاز اول تمرینات را پشت سر گذاشتیم ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی بعد از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار دوستانه مقابل عقاب تبریز، در جمع خبرنگاران، گفت: فاز اول تمرینات را پشت سر گذاشتیم ...

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی بعد از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار دوستانه مقابل عقاب تبریز، در جمع خبرنگاران، گفت: فاز اول تمرینات را پشت سر گذاشتیم. بیشتر روی کارهای هوازی کار کردیم. 

وی افزود: از نحوه تمرینات راضی بودم. در این مرحله بیشتر روی کارهای بدنی کار کردیم. با توجه به تعطیلی مسابقات و اینکه تمرینات مدتی تعطیل بود شرایط تیم از لحاظ بدنی خوب نبود. باید بیشتر کار کنیم تا بازیکنان وضعیت بهتری پیدا کنند.

گل محمدی در مورد دیدار دوستانه مقابل عقاب تبریز، تصریح کرد: اولین بازی تدارکاتی ما بود بدن ها هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. هنوز شرایط خوبی پیدا نکردیم. این بازی کمک می کند تا در آینده به شرایط بازی برسیم و کم کم وضعیت بهتری پیدا کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه یادآور شد: نگرانی ما در حال حاضر به شرایط فعلی است که داریم. تمام نگاه و تلاش ما این است که در نیم فصل اول شرایط خوبی داشته باشیم. با وجود مشکلاتی که بوجود آمده کارمان سخت شده است. نباید دلمان را به نیم فصل خوش کنیم باید از همین حالا قوی کار کنیم تا کارمان قوی پیش برود. این قول را می دهم تمام اعضای تیم با تمام قوا بازی کنند. برای اینکه بگوییم نتایج چطور رقم می خورد و در آینده چه خواهیم کرد زود است. در نیم فصل در پستی که لازم هست بازیکن جذب می کنیم و تا آن موقع کارمان را با قدرت پیش می بریم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی باید در پلی آف آسیا هم به میدان برود، عنوان کرد: بازی پلی اف بعد از نیم فصل برگزار می شود زود است از الان در این مورد صحبت کنیم فعلا مسابقات نیم فصل اول برایمان مهمتر است.

گل محمدی در مورد شرایط بازیکنان تیمش، عنوان کرد: در این مدت بیشتر کار بدنی کردیم. هنوز از لحاظ فنی با اعضای تیم کار نکردیم این بازیکنان فرصت دارند بیشتر خود را نشان دهند بعضی از این بازیکنان جوان در نیم فصل اول بازی می کنند. امیدوارم لیاقت خود را نشان دهند و بتوانند تا پایان لیگ فیکس بازی کنند. این مسئله به خودشان ربط دارد که نشان دهند چقدر کیفیت دارند.

 در مورد اردوی خارج از کشور، گفت: یک اردوی 10 روزه برای حضور در ترکیه پیش بینی کردیم که این مسئله هنوز قطعی نشده است. فردا یا پس فردا این مسئله مشخص خواهد شد.

وی افزود: انتظار داریم هواداران از ما حمایت کنند. مطمئن هستم این اتفاق می افتد چرا که در سالهای قبل هم شاهد این مسئله بودیم. هواداران هم شرایط تیم را درک می کنند. آنها با تمام توان پیش می آیند و با حضور پر شور خود به ما کمک می کنند.

وی در مورد موضوع محمدرضا اخباری و رفتن خالد شفیعی، اظهار داشت: اخباری به طور قطع به تراکتورسازی نمی آید. سایپا با آمدن او مخالفت کرد. در مورد شفیعی هم نظرم را گفتم. تیم شرایطی دارد که بازیکنان باید در این وضعیت به تیم کمک کنند. خالد بازیکن آزاد بود و حق انتخاب داشت. اصرار به اینکه یک بازیکن با ما قرارداد ببندد درست نیست. او تصمیم گرفت با ما قرارداد امضا نکند و وقتی دیدم شرایط اینطور است قید او را زدم و فکر نمی کنم دیگر در تیم ما جایی داشته باشد.