گل محمدی: دوست دارم دربی مساوی شود

سرمربی پدیده گفت: تساوی استقلال و پرسپولیس به نفع ماست....

سرمربی پدیده گفت: تساوی استقلال و پرسپولیس به نفع ماست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت که سه امتیاز بازی فردا با پارس جنوبی جم برای آنها از اهمیت زیادی برخودار است.

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده پیش از آغاز نشست خبری با تبریک سال و تسلیت بابت درگذشت هموطنان‌مان در سیل اخیر در استان‌های گلستان و فارس گفت: اولین بازی سال جدید ماست و بعد از بازی مقابل تراکتورسازی، تمرینات‌مان را تا امروز ادامه دادیم. بازی تدارکاتی نداشتیم، چون هیچ تیمی در مشهد پیدا نمی‌شد تا بازی تدارکاتی خوب داشته باشیم و از این مسئله ترس داریم.

وی ادامه داد: چند ماه پیش هم در این خصوص صحبت کردیم که با اوضاع بد زمین مجبور هستیم با این شرایط بسازیم، چون حتی برای تمرین کردن هم مشکل داریم. از مسئولان آستان قدس و دکتر جواهری تشکر می‌کنم که امروز توانستیم در ورزشگاه آستان قدس تمرین کنیم.

گل‌محمدی عنوان کرد: مقابل تیمی بازی داریم که راحت امتیاز از دست نمی‌دهد و می‌دانیم کار سختی داریم. آنها هم با توجه به شرایطی که در جدول دارند، سعی می‌کنند امتیاز بگیرند تا شرایط‌شان را در جدول بهبود ببخشند. بازی‌هایی که از آنها دیدیم شرایط خوبی دارند، اما امیدوارم با وجود مشکلاتی که داریم، خوب بازی کنیم و امتیاز بگیریم. با توجه به اینکه در دو بازی اخیر نتوانستیم امتیاز کسب کنیم و از تیم‌های بالای جدول عقب افتادیم، سه امتیاز این بازی برای ما حیاتی و حساس است. امیدوارم اتفاقاتی که برای ما در این بازی رخ می‌دهد، خوب باشد. خیلی هم خوشحالیم که آقای فغانی داور بازی فردای ماست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: سه بازیکن در تیم امید داشتیم که دیروز به ما پیوستند و شاید از هماهنگی کمی دور باشند، اما خوشبختانه مصدوم یا محروم نداریم.

گل‌محمدی درباره برنامه پدیده برای جذب بازیکن خارجی اظهار داشت: فکر می‌کنم کار یکی از این بازیکنان درست شده و آنطور که گفته‌اند 11 یا 12 فروردین به جمع ما اضافه می‌شود. چند نفر دیگر را هم دیده‌ایم که هنوز نتوانسته‌اند نظر ما را جلب کنند، اما دنبال جذب یک بازیکن دیگر هم هستیم. بازیکنی هم که جذب کردیم در پست وینگر چپ و هافبک نفوذی می‌تواند بازی کند و عضو تیم ملی نیکاراگوئه است.

وی در واکنش به این سؤال که آیا شما انگیزه خود را در نیم فصل دوم از دست داده‌اید و به نظر می‌رسد پس از جدایی محمدرضا خلعتبری نمی‌توانید بازی‌های نیم فصل اول را انجام دهید، گفت: شاید این نظر احساسی باشد، اما قابل پیش‌بینی بود که نیم فصل دوم بازی‌های سختی پیش‌رو خواهیم داشت. برای بازی فردا هم شاید حریف در یک سوم دفاعی خودش جمع شود و ما باید با برنامه به بازی‌مان سرعت بدهیم تا از کانال‌های کنار نفوذ کنیم. آن چیزی که برای ما مهم است، باید تمرکز و فشار را به تیم حریف وارد کنیم تا بتوانیم امتیاز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص دربی پایتخت خاطرنشان کرد: من قبلاً هم مصاحبه کرده و گفته‌ام اگر مساوی شود به سود ماست. منتظر می‌مانیم ببینیم چه می‌شود و کدام تیم می‌تواند به لحاظ روحی و روانی بر جو ورزشگاه حاکم شود و هر تیمی از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند، می‌تواند برنده باشد.

گل‌محمدی درباره مسائل داوری اظهار داشت: دوست ندارم زیاد وارد مباحث داوری شوم. با این حال با یک حساب سر انگشتی ما چهار گل زده‌ایم که هر چهار گل درست بود، اما مردود اعلام شده است. این صحنه‌ها هم کاملاً واضح بود و اگر این گل‌ها را قبول می‌کردند 4 یا 5 امتیاز جلوتر بودیم. در بازی قبلی هم شرایط داوری را دیدید و به نظرم اگر برای داوران بازی تراکتورسازی دقت بیشتری می‌شد، بهتر بود. داوری را انتخاب کردند که در بازی تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان هجمه روی او بود و می‌گفتند چرا بیژن حیدری، مسعود شجاعی را در آن بازی اخراج کرد.

وی افزود: سیدعلی هم داوری بود که در بازی سایپا و تراکتورسازی به اشکان دژاگه کارت زرد داد و برای بازی با سپاهان چهار کارته شده بود که فشار روی او هم بود. وحید کاظمی هم در بازی با نساجی پنالتی تراکتورسازی را نگرفته بود و روی همه آنها از جانب تراکتوری‌ها فشار وجود داشت. من به هر سه داوری که اسم بردم احترام می‌گذارم، اما دیدید که دو بازیکن حریف باید اخراج می‌شدند، ولی خیلی راحت از کنار آنها گذشتند، گل تراکتورسازی هم در شرایط خطا به ثمر رسید و یک پنالتی هم برای تیم ما گرفته نشد. بعد از این هم که ما صحبت کردیم، آقای رفعتی مصاحبه کردند که چرا ما اعتراض می‌کنیم و اگر ادامه پیدا کند به کمیته اخلاق معرفی می‌شوید، اما ما چیزی نگفتیم و فقط می‌خواهیم وضعیت داوری بهتر شود.

گل‌محمدی اظهار داشت: ما تیمی هستیم که بازیکنان جوان داریم و تیمی نوپا هستیم. از این طرف زمین تمرین نداریم و مشکلات زیادی داریم، بازی تدارکاتی نمی‌توانیم برگزار کنیم و حداقل داوری علیه ما نباشد. ما از این جهت می‌گوییم و صحبت‌هایی که مطرح می‌کنیم برای پیشرفت فوتبال است و صحبت‌های آقای رفعتی درست نبود. او باید تمرکزش را روی بهبود شرایط داوری بگذارد، نه تهدید کردن مربیان.

وی درباره پخش نشدن برنامه 90 گفت: برداشتی که من از نظرات و اتفاقاتی که به وجود آمده دارم، این است که اصرار بر این است که عادل فردوسی‌پور را از تلویزیون حذف کنند و این چیزی است که من احساس می‌کنم. امیدوارم مسئولان محترم صداوسیما تجدیدنظری در این مسئله انجام دهند چون کسی را نمی‌شود پیدا کرد که جایگزین عادل کرد و امیدوارم او به برنامه خوب 90 برگردد. ما سال‌ها عادت کرده بودیم این برنامه را دوشنبه‌ها ببینیم. همه ما می‌دانیم که جلوی خیلی از فسادها را برنامه 90 و عادل فردوسی پور با اجرای خوبش گرفت و به خاطر همین مسئله باید در این مورد  تجدیدنظری داشته باشند.