گل محمدی شایعه عجیب را تکذیب کرد: با این کارها می خواهند به ما ضربه بزنند!

سرمربی تیم پدیده مشهد گفت: مذاکره من با تیمهای لیگ برتری صحت ندارد و از رسانهها میخواهم مطالبی بنویسند که نیازی به تکذیب آن نباشد ......

سرمربی تیم پدیده مشهد گفت: مذاکره من با تیم‌های لیگ برتری صحت ندارد و از رسانه‌ها می‌خواهم مطالبی بنویسند که نیازی به تکذیب آن نباشد.

به گزارش مدال، انتشار مطلبی در یکی از رسانه‌ها در خصوص مذاکره یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پدیده با برخی از تیم‌های لیگ برتری باعث شد این مربی به این شایعه واکنش نشان دهد. 

گل‌محمدی در این خصوص گفت: موضوع مذاکره من با تیم‌های اصفهانی، تبریزی و خوزستانی از اساس صحت ندارد و کذب است، اما در این بین یک سری هستند که به هر نحوی می‌خواهند به ما ضربه بزنند و به همین دلیل این شایعات را درست می‌کنند، من از رسانه‌ها درخواست می‌کنم مطالبی منعکس کنند که نیاز به تکذیب آن نباشد. 

وی ادامه داد: نمی‌دانم چطور برخی به خود اجازه می‌دهند در مورد من اینطور گمانه‌زنی کنند، تیم ما با قدرت کار خود را انجام می‌دهد و این مسائل که عنوان می‌شود، کاملا شایعه و کذب است، ما هواداران خوبی داریم که برخی می‌خواهند با این شایعات آنها را ناامید کنند، اما هواداران ما می‌دانند که نباید به این شایعات توجه کنند.

تگ ها


فوتبال