گل محمدی: شهرخودرو از سوی مسئولان و بزرگان، نیاز به حمایت دارد

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در مراسم رونمایی از پیراهن‌های جدید لیگ برتر نوزدهم ضمن تشکر از مسئولان و اعضای این تیم در مورد شرایط شاگردانش صحبت کرد...

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی در مراسم رونمایی از لباس تیم شهرخودرو اظهار کرد: نتایج درخشانی در فصل گذشته ثبت شد که دلیل اصلی این نتایج که به پایانی درخشان ختم شد، همدلی و اتحاد بود.
وی افزود: حمیداوی مالک تیم شهرخودرو تمام تلاشش را برای موفقیت تیمش می‌کند. می‌دانم که ایشان مشکلی از نظر مالی ندارد و صرفا این تیم از سوی مسئولان و بزرگان، نیاز ویژه‌ای به حمایت معنوی دارد.
گل‌محمدی تاکید کرد: خدا را شاکرم که این تیم توانسته هواداران خوبی را به سمت خود جذب کند که در سرما و گرما کنار ما هستند.
وی خاطرنشان کرد: مشکلات زیادی داشتیم، اما این مشکلات برای ما با همدلی سکوی پرتاب شد. باید از حاج آقای حیدری، وطنخواه و سرآسیایی تشکر کنم. تمام تلاش‌مان را کردیم تا به نقطه‌ای مطلوب برسیم و وقتی کارد به استخوان رسیده‌بود، دکتر حمیداوی همچون یک ناجی واقعی ورود کرد و به داد تیم رسید تا در نهایت آسیایی شویم.
گل‌محمدی در پایان تصریح کرد: باید از کادر فنی و بازیکنان باغیرتم تشکر کنم که همه‌جوره کنارم بودند و با هم دست به یک کار بزرگ زدیم.

بیشتر بخوانید:

لقب جدید مهدی رحمتی در مشهد

تگ ها


یحیی گل محمدی شهر خودرو لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال