گل محمدی: مشکلاتی که داریم حل نشدنی نیستند

یحیی گل محمدی می‌گوید که تیم او در نیمه دوم باید موفق به گلزنی می‌شد تا ناامیدی را به حریف تزریق کند....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با ماشین سازی در خصوص این دیدار گفت: مجددا باید درگذشت آقای مهرداد میناوند را به همه اهالی فوتبال وخانواده داغدار او تسلیت بگویم. بازی خوبی بود در مجموع و از کسب این سه امتیاز راضی و خوشحال هستیم. نیمه اول بازی دستمان بود و موقعیت های زیادی داشتیم و یک گل خوب هم دقیقه ۲۵ زدیم که اتفاق خوشایند و جالبی بود. به یاد مهرداد میناوند عزیز در این دقیقه به گل رسیدیم.

وی افزود: نیمه دوم ماشین سازی با شجاعت و جسارت بیشتری بازی کرد و راحت تر توپ را چرخاند، ما تلاش کردیم که بازی را کنترل کنیم. در این مواقع مهم زدن گل دوم است و ما هم در نیمه دوم موقعیت داشتیم برای گل دوم. بعد از گل دوم ناامیدی در تیم حریف بیشتر می‌شود و کار برای تیم ما راحت تر می‌شود. اما نتوانستیم گل دوم را بزنیم و هرچه به دقایق آخر نزدیک می‌شدیم استرس گل نخوردن در تیم ما بیشتر می‌شد. تیم حریف از طریق یک پنالتی به گل رسید، من بابت چند دقیقه ای که بعد از گل تساوی ماشین سازی باید بگویم که بچه ها خیلی خوب به خودشان مسلط بودند و سعی کردند فوتبال بازی کنند. بازی را بردیم کناره ها و ارسال کردیم و این واکنش بچه ها به گل حریف خیلی واکنش خوبی بود. با حوصله بازی کردیم و به گل هم رسیدیم، این برد را به بچه ها تبریک می‌گویم و آن را تقدیم روح مهرداد عزیز می‌کنیم. ضمن این که باید برای علی انصاریان عزیز هم آرزوی سلامتی و بهبودی داشته باشیم. روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم، یک سال از کرونا گذشته و عزیزان زیادی را از دست داده ایم و چیزی که خیلی به روحیه و سرگرمی و نشاط مردم کمک کرد، فوتبال بود. فکر کنم بعد از کادر پزشکی و درمانی، این فوتبالیست ها و اهالی فوتبال بودند که به نشاط جامعه و پایندگی و پویایی جامعه کمک کردند.

گل محمدی در ادامه درخصوص ناکامی تیمش در کنترل بازی عنوان کرد: ما باید بعد از زدن گل واکنش بهتری نسبت به ادامه بازی داشته باشیم. بهترین کاری که می‌شود کرد، زدن گل دوم است. باید خوب دفاع کنیم و ما یک مقدار شاید در بحث دفاع تیمی بعد از زدن گل مشکلاتی داشته باشیم. باید سعی کنیم این مشکل را برطرف کنیم. فکر می‌کنم این مشکلی نیست که حل نشود. با تمرین بیشتر باید درست کنیم.

او درباره مشکلات روانی تیمش اظهار داشت: بچه های ما از لحاظ روحی روانی هم تحت فشار زیادی هستند؛ چه مشکلات مالی که وجود دارد. ما از زمانی که تمریناتمان را بعد از کرونا شروع کردیم، اوایل خرداد بود یعنی ۷ ماه است که بچه های ما بدون استراحت کار می‌کنند، وقتی در پرسپولیس کار می‌کنید انتظارات هواداران و فشار تمرینات خیلی زیاد است. ما لیگ و حام حذفی و آسیا را داشتیم و ۷ بازی آسیایی در ۱۸ روز انجام دادیم. ما فقط زیر فشار روحی روانی هستیم و تیممان نتوانسته هنوز ۴ روز پشت سر هم تعطیلات داشته باشد. ما ماه های خیلی سختی را گذراندیم؛ بحث های فنی یک طرف است و بحث های حواشی هم طرف دیگر. نیم فصل هم ظاهرا تعطیلی نیست و تا ۲۷ اسفند بازی خواهیم کرد و روزها و هفته های سختی را پیش رو داریم. هیچ کس به این مسئله نگاه نکرده و همه تیم ها استراحت داشتند و توجهی به استراحت تیم ما اصلا نشده است. حداقل کاری که باشگاه می‌تواند کند، این است که مشکلات مالی بچه ها را حل کند، سازمان لیگ هم باید به فکر استراحت باشد. وقتی در نیم فصل بازیکن را می‌گیرید باید در بازی تدارکاتی از او استفاده کنید.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی