Banner

گل‌محمدی: من در مورد ماندن یا رفتن رحمتی تصمیم می‌گیرم

سرمربی تیم فوتبال پدیده به شایعه جدایی رحمتی از پدیده واکنش نشان داد و سرمربی تیم را تصمیم‌گیرنده اصلی خواند....

پس از انتشار شایعه جدایی مهدی رحمتی از پدیده، مسئولان این باشگاه یکی پس‌از دیگری به این موضوع واکنش نشان دادند و حالا نوبت گل‌محمدی سرمربی تیم شده تا نظر نهایی را درباره این خبر اعلام کند.
به گزارش مدال، گل‌محمدی در این باره گفت: من از طریق رسانه‌ها در جریان این مسئله قرار گرفته‌ام و واقعا اطلاعى از این موضوع ندارم. طبیعتا زمانى که یک بازیکن را جذب مى‌کنیم روى او حساب کرده‌ایم و مهدى هم بازیکن با تجربه‌اى است. اگر واقعا بخواهد از جمع ما جدا شود به تصمیمش احترام می‌گذارم چون هیچ بازیکنى را به زور حفظ نمى‌کنیم و انتظار داریم همه اعضاى تیم با جان و دل در کنار ما باشند. هر کس که بخواهد و دلش با تیم باشد در کنار ما مى‌ماند. هر کس هم که واقعا دلش اینجا نباشد می‌تواند به راحتی از تیم جدا شود. از سویى اجازه نمى‌دهیم تمرکز تیم تحت تاثیر اینگونه مسائل قرار گرفته و آرامش ما را بگیرد. نباید توجهى به این موضوعات نشان بدهیم.
گل‌محمدی اضافه کرد: باید ببینیم دیدگاه و نظر خود بازیکن چیست و اصلا مسئله به چه شکلی مطرح شده اما تیم ما وابسته به شخص یا هیچ بازیکنى نیست. شاخصه خوب ما این است که همه یک تیم هستیم و برای هدف مشترک تلاش مى‌کنیم. فکر مى‌کنم سال گذشته هم این مسئله را به خوبى نشان دادیم. در نهایت مسئله مهم این است که سرمربى تیم در خصوص جدایى یا جذب بازیکنان همچنین رفتن یا ماندن هر بازیکنی تصمیم می‌گیرد و این هم یک موضوع کاملا فنی است.

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه استقلال به خبر بازگشت رحمتی: توطئه‌ای در کار است

تگ ها


بازگشت رحمتی استقلال رحمتی جدایی رحمتی از پدیده رحمتی پدیده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال