گل‌محمدی: می‌خواهیم فصل را با ۳ امتیاز شروع کنیم

سرمربی پرسپولیس امیدوار به کسب برتری تیمش در دیدار با فولاد است....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی در آستانه مسابقه پرسپولیس برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: ابتدا از هواداران عزیزمان که ما را مورد لطف و محبت خودشان قرار دادند و استقبال خیلی خوبی از ما داشتند، تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: اولین بازی معمولا مهم‌ترین مسابقه لیگ است و شروع خوب می‌تواند به تیم‌ها کمک کند تا با روحیه بهتر و جمع کردن امتیاز شرایط بهتری را دنبال کنند. فکر می‌کنم برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود و قرعه هر دو تیم دشوار است. فکر می‌کنم فردا بازی خوبی از هر دو شاهد هستیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: فولاد با توجه به ثبات خوبی که طی یکی، دو فصل اخیر داشته و امکانات خوبی که در این باشگاه وجود دارد، یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر و همچنین قهرمان جام حذفی است که شرایط سختی برای ما رقم می‌زند ولی بازیکنان پرسپولیس هم با انگیزه زیاد وارد بازی می‌شوند و امیدوار به ارائه یک بازی خوب همراه با ۳ امتیاز هستیم که البته می‌دانیم خیلی سخت به دست می‌آید. ان‌شاالله شاهد بازی خوبی باشیم.

گل‌محمدی یادآور شد: پس از بازگشت از عربستان سعی کردیم بازیکنان را از نظر روحی روانی و بدنی ریکاوری کنیم. خدا را شکر تمرینات خیلی خوبی داشتیم و بازیکنان آماده ارائه یک بازی خوب و با کیفیت هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره غایبان تیمش در دیدار با فولاد عنوان کرد: در بازی فردا سیامک نعمتی، علیرضا ابراهیمی، مهدی مهدی‌خانی و علی شجاعی را دراختیار نداریم.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی