گل های اروپایی؛ انصاری فرد دست بردار نیست

کریم انصاری فرد شاید در سال های اخیر بیشتر زیر سایه مهدی طارمی و سردار آزمون بوده اما هر گاه در ترکیب تیم ملی به میدان آمده گل های حساس و اروپایی برای تیم ملی به ثمر رسانده است....

به گزارش "ورزش سه"، پاس عالی مهدی طارمی در فضای رو به جلو برای کریم انصاری فرد موجب شد تا مهاجم آ.ا.ک رو سر توپ بزند؛ این حرکت او دو بازیکن سوری ها را از بازی خارج کرد و در ادامه کریم که توپ را روی پای راست آورده بود با یک ضربه دقیق توپ را به قعر دروازه سوری ها فرستاد و پیروزی تیم ملی را در این بازی دوستانه تکمیل کرد. او قبلا هم یک گل زیبا به سوری ها زده بود و به نوعی می شود گفت استاد زدن گل های قشنگ به سوری هاست.

البته زدن چنین گل هایی از سوی کریم انصاری فرد خیلی دور از ذهن نیست به این خاطر که او سال های سال است در فوتبال اروپا بازی می کند و ضربه به چارچوبش خیلی بهتر از گذشته شده. این گل ثابت کرد او بی دلیل این فصل بهترین گل زن آ.ا. ک آتن نشده است. خوشبختانه کریم انصاری فرد به مرحله ای از پختگی در بازی رسیده که قدر موقعیت ها را بهتر می داند. شاید در زمان کارلوس کی روش فوتبال دفاعی تیم ملی موجب شد تا کریم مجال زیادی برای هنرنمایی پیدا نکند اما اکنون که تیم ملی نیازمند ارایه بازی های تهاجمی در برابر حریفان و زدن گل است کریم می تواند نقش اساسی در پیروزی های ایران ایفاء کند.

تگ ها


تیم ملی سوریه تیم ملی ایران کریم انصاری‌فرد سوریه