گل هوشمندانه جوان ایرالکو برای صعود(عکس)

مدافع جوان آلومینیوم در بازگشت به ترکیب این تیم توانست مقابل فجر گلزنی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آلومینیوم اراک در شرایطی بازی روز گذشته‌اش مقابل فجر شهید سپاسی را برگزار کرد که در آغاز بازی چهار تغییر در ترکیب خود نسبت به همیشه داشت و رسول خطیبی با اضافه کردن دوباره امیرمحمد هوشمند به خط دفاعی تصمیم گرفت تا مجددا به این بازیکن برای خودنمایی در جمع نفرات اصلی این تیم فرصت بدهد.

این مدافع جوان که سال قبل توسط خطیبی فرصت بازی در لیگ برتر به دست آورد و نمایش درخشانی در خط دفاعی اراکی‌ها داشت، در نخستین دیدار این فصل نیز برابر شهرخودرو به میدان رفت ولی پس از آن بخاطر محرومیت سه جلسه‌ای تیم امید از ترکیب اراکی‌ها فاصله گرفت و بیشتر به‌عنوان یار جانشین به کار گرفته شد که دیروز دوباره بازگشت موفقی به جمع ۱۱ بازیکن تیمش داشت.

هوشمند که طی دو هفته اخیر لیگ برتر با پاس‌های در عمق خود خطرناک نشان داده و در دیدار با نساجی پس از موقعیت‌سازی برای اسماعیل شریفات زمینه‌ساز خطای پنالتی تیمش شده بود، در بازی جام حذفی برابر فجر شهید سپاسی نیز در خط دفاعی کم‌اشتباه و پرتلاش کار کرد و در نهایت وظیفه یک مهاجم را هم انجام داد.

مدافع جوان آلومینیوم در نیمه دوم وقت‌های اضافه دیدار روز گذشته مقابل فجر سپاسی، پس از اینکه پاس امیر نوری را دریافت کرد، مدافع مقابل خود را فریب داد و با ضربه بغل پای فنی دروازه را باز کرد تا پایه‌گذار برد تیمش شود و اینطور خوشحالی کند.

عکس: محمد عباسی

تگ ها


فوتبال ایران آلومینیوم اراک فوتبال