گل کریم انصاری فرد در ناتینگهام قربانی می گیرد؟

یک رسانه انگلیسی به بررسی تاثیر گل ملی کریم انصاریفرد بر جایگاهش در ناتینگهام فارست و احتمال قربانیشدن گرابان، بهترین گلزن این تیم پرداخت ......

یک رسانه انگلیسی به بررسی تاثیر گل ملی کریم انصاری‌فرد بر جایگاهش در ناتینگهام فارست و احتمال قربانی‌شدن گرابان، بهترین گلزن این تیم پرداخت.

به گزارش مدال و به نقل از سایت footballleagueworld، تیم ناتینگهام فارست پس از وقفه بین‌المللی چمپیونشیپ انگلیس به مصاف تیم هال‌سیتی می‌رود و لویس گرابان می‌خواهد همچنان روند گلزنی را تکمیل کند. از سویی موفقیت گرابان شاید قربانی مهاجم تازه‌وارد ناتینگهام فارست یعنی کریم انصاری‌فرد شود. بازیکنی که مدتی قبل پس از حل مشکل ویزای کارش توانست به جمع شاگردان آیتور کارانکا بپیوندد.

این رسانه انگلیسی سپس با طرح این پرسش که آیا کریم انصاری‌فرد پس از گلزنی در بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برابر ترینیدادوتوباگو به ترکیب اصلی تیم ناتنیگهام فارست پیش از گرابان دست می‌یابد به نقل از گئورگ داگلس (مفسر فوتبال) نوشت:  هنوز نه. گرابان در فرم خوبی قرار دارد و بازیکنی است که که در صورت حفظ‌ شدن می‌تواند روند خود را ادامه دهد. بازیکن تازه‌وارد (کریم انصاری‌فرد) هنوز نیازمند گذر زمان برای در این فصل چمپیونشیپ انگلیس است.

یای تایلور، دیگر کارشناس انگلیسی نیز در این رابطه می‌گوید: طبق اخبار رسیده از ناتینگهام فارست کریم انصاری‌فرد مهاجم اصلی این تیم در بازی آینده به جای گرابان خواهد بود. آیتور کارانکا (سرمربی) به این نکته معروف است که همواره تغییر زیادی در ترکیب تیمش ایجاد می‌کند و حضور کریم انصاری‌فرد در بازی آینده تعجب‌برانگیز نیست. البته با توجه به درخشش گرابان اگر بازیکن تازه‌وارد خط حمله ناتینگهام فارست بخواهد به عنوان مهاجم اصلی به میدان رود متعجب خواهم شد.

سام رورک یکی دیگر از این مفسران نیز اظهار داشت: گرابان تازه خود را در ورزشگاه سیتی‌گراند پیدا کرده و کنارگذاشتن او از خط حمله ناتینگهام فارست اشتباه است. کریم انصاری‌فرد باید گام‌به‌گام به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند و شانس بازی به عنوان مهاجم اصلی را خواهد یافت.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال