جلالی: گل گهر امشب شجاع بود/ بازیکنانم عالی کار کردند

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با اشاره به بازی خوب بازیکنان تیمش گفت: گل گهر امشب شجاع بود و نتیجه آن کسب پیروزی در بازی از خارج از خانه شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مجید جلالی امشب بعداز پیروزی تیمش برابر ماشین سازی در تبریز به خبرنگاران گفت: بازی سختی داشتیم و خدا را شکر که پیروز شدیم. بازیکنانم عالی کار کردند و به خوبی موقعیت ساختند و گل زدیم.

وی با اشاره به اینکه آنچه نیاز داشتیم ثبات و ترمیم ذهن تیممان بود، گفت: در روزها و هفته‌های اخیر این کار با درایت مدیریت انجام شد و امروز نتیجه آن را دیدیم که تیمم با شجاعت بازی کرد و ممنون بازیکنان هستم چراکه عالی بودند و تلاش کردند تا پیروز شویم.

جلالی با بیان اینکه از ۱۱ بازی دور برگشت ۱۸ امتیاز گرفتیم، گفت: تیم خوبی داریم و اگر جایگاه‌مان در جدول خوب نیست، به خاطر عملکردی است که در نیم‌فصل اول داشتیم.

سرمربی گل گهر با تاکید بر اینکه در بازی‌های آینده نیز تیمش برای پیروزی به میدان می‌رود، ادامه داد: امیدوارم خوب بودن را در بازی‌های باقیمانده هم ادامه دهیم و در آخر فصل جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم.

وی با اشاره به هدف تیمش گفت: برای ماندن در لیگ تلاش می‌کنیم. امیدوارم در آینده بتوانیم وقتی پیش هم هستیم بازی را در دست بگیریم.

جلالی در خصوص تیم ماشین سازی تبریز نیز گفت: ماشین‌سازی هم بازی خوبی انجام داد و تیم شایسته‌ای است و امیدوارم این تیم هم بتواند در لیگ بماند.

وی با بیان اینکه امروز بازیکنانم فقط پیروزی می‌خواستند، افزود: شرایط بازی به نحوی بود که تیمم دوست داشت گل را حفظ کند و وقتی عقب نشینی کردیم و گل خوردیم دوباره رفتیم جلو و گل برتری را زدیم.

امشب تیم ماشین سازی تبریز در خانه خود از تیم گل گهر سیرجان پذیرایی کرد که جدال دو تیم در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود گل گهر تمام شد. گل گهر در این بازی ابتدا توسط میلاد کمندانی پیش افتاد اما شاهین ثاقبی در نیمه دوم کار را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی علیرضا ابراهیمی توانست گل دوم را برای گل گهر به ثمر برساند.

گل گهر که در دیدار هفته گذشته خود برابر شاهین پیروز شده بود، موفق شد به دومین برد پیاپی خود بعد از شروع مجدد لیگ دست یابد. شاگردان مجید جلالی با این برد ۲۵ امتیازی شدند تا تلاش‌هایشان برای فرار از سقوط به لیگ دسته اول، موقعیت سایر تیم‌های انتهای جدولی را به خاطر اندازد. ماشین سازی هم با این باخت، ۲۷ امتیازی باقی ماند.

بیشتر بخوانید:
استقلال 1 نساجی 1؛ گل از راه دور جان آبی‌ها
فولاد قهرمانی پرسپولیس را به تاخیر انداخت/ تساوی تیم‌های قعر جدول
سپاهان 1 نفت آبادان 0؛ یاران قلعه‌نویی در کورس کسب سهمیه 

تگ ها


تیم گل گهر سیرجان تیم فوتبال گل گهرسیرجان فوتبال ایران نشست خبری مجید جلالی ماشین سازی گل گهر ماشین سازی-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال