گل‌گهر با رکورد ویژه، تاریخ‌ساز در لیگ برتر!

اعلام پنالتی به سود آلومینیوم اراک در هفته بیست و ششم لیگ برتر باعث شد تا یک رکورد عجیب در تاریخ لیگ برتر به نام گل‌گهر سیرجان شود....

به گزارش "ورزش سه" تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در لیگ بیستم با هدایت امیر قلعه‌نویی در تلاش بوده تا بتواند به سهمیه آسیایی برسد و آن‌ها با پیروزی در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک، گام بلندی در مسیر کسب سهمیه آسیایی برداشتند و حالا امیدوارتر از همیشه، چهار هفته پایانی لیگ را دنبال خواهند کرد.

در جریان رقابت‌های لیگ بیستم، سرمه‌ای‌پوشان گل‌گهر رکوردهای منحصربفرد و جالب‌توجهی را به نام خود کردند، از رکورد بیشترین ضربه به تیرک دروازه حریف تا بیشترین اصابت توپ به تیرک دروازه خودی و عجیب‌ترین رکورد آن‌ها که مربوط به ارتکاب پنالتی است.

گل‌گهری‌ها برای دومین هفته متوالی به رقبای خود پنالتی اهدا کردند؛ در هفته بیست و پنجم مقابل پرسپولیس که مهدی ترابی آن را به گل تبدیل کرد و در هفته بیست و ششم مقابل آلومینیوم اراک که حامد پاکدل موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی مقابل حریف سیرجانی شد.

با پنالتی که به سود آلومینیوم اراک در هفته بیست و ششم اعلام شد، تعداد پنالتی‌های مرتکب شده مدافعان گل‌گهر در لیگ بیستم دو رقمی شد و به عدد ۱۰ رسید؛ عددی که بالاترین میزان ارتکاب پنالتی در یک فصل به شمار می‌آید و با رکورد شاهین شهرداری بوشهر در تاریخ لیگ برتر برابری می‌کند. شاهینی‌ها فصل گذشته این میزان پنالتی را روی مهاجمان حریف مرتکب شده بودند.

حالا در آستانه چهار هفته به پایان لیگ بیستم این احتمال وجود دارد که گل‌گهری‌ها به تنهایی این رکورد عجیب را در تاریخ لیگ برتر به نام خود کنند و با عبور از رکورد شاهین شهرداری بوشهر، تاریخ‌ساز لیگ برتر فوتبال ایران شوند؛ تاکنون از ۱۰ پنالتی اعلام شده به سود رقبای گل‌گهر، پنج توپ وارد دروازه این تیم سیرجانی شده و ۴ ضربه حریفان به گل ننشسته و یک بار علیرضا حقیقی موفق به مهار پنالتی شده است.

تگ ها


گل گهرسیرجان