گل گهر به دنبال بهره گیری از ضربات ایستگاهی بود اما ناکام ماند

اراک- مربی آلومینیوم اراک گفت: تیم گل‌گهر از لحاظ ساختار و تاکتیک و تکنیک از بهترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می‌شود و در این بازی به دنبال بهره‌گیری از ضربات ایستگاهی بود اما ناکام ماند....

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عبدی عصر جمعه در نشست خبری پس از دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان، اظهار کرد: تیم گل گهر سیرجان با مهره‌های تأثیرگذاری که دارد یکی از بهترین خطوط حمله لیگ برتر است اما با برنامه‌ریزی کادر فنی به مصاف این تیم رفتیم.

وی افزود: بازیکنان به دستورات سرمربی به خوبی عمل کردند و فرصت گل زنی به تیم گل گهر ندادند و حتی چند موقعیت خوب در اختیار داشتیم که می‌توانست به گل تبدیل شود، اما این اتفاق نیفتاد.

مربی تیم آلومینیوم اراک بیان کرد: بازیکنان در نیمه دوم کاملاً سوار بازی بودند و چند موقعیت را نیز از دست دادیم.

عبدی ادامه داد: البته گل‌گهر سیرجان بیشتر به دنبال این بود که بتواند از ضربات ایستگاهی استفاده کند و به نتیجه برسد ولی بازیکنان آلومینیوم هوشیار بودند و شانس و فرصت گل زنی را از گل‌گهر سیرجان گرفتند.

عبدی گفت: آنچه باید برای حفظ دروازه و ایجاد موقعیت انجام بدهیم به درستی انجام دادیم و حتی چند موقعیت خوب در اختیار داشتیم که می‌توانست به گل تبدیل شود؛ در مجموع بازی خوبی بود و می‌توانستیم کار را به نفع خود تمام کنیم ولی بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

تگ ها


گل گهر سیرجان لیگ برتر فوتبال ایران آلومینیوم اراک