گل گهر تیم با کیفیتی بود / توانستیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم

آبادان- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه گل گهر تیم با کیفیتی بودند، گفت: در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت گل گهر کار کرده بودیم و توانستیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم....

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس پور موسوی عصر امروز در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش در هفته ششم لیگ برتر، از زحمات امیر قلعه نوعی در تیم گل گهر تقدیر کرد و گفت: گل گهر تیم با کیفیتی بود اما بدون ترس دو بازیکن ۱۸ ساله را به زمین فرستادیم و امیدواریم که جوانان این اعتماد را به ما بدهند که دوباره از آنها استفاده کنیم.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنیم که در این بازی بسیار سخت که در نیمه اولش هم بازنده بودیم، پیروز شدیم و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که هرچه توان داشتند در زمین گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه نباید در خوشحالی پیروزی این بازی باقی بمانیم، اظهار کرد: باید به فکر بازی هفته آینده باشیم.

پور موسوی گفت: با یک جلسه تمرین در مقابل آلومینیوم حاضر می‌شویم و تلاش ما این است که بازیکنان را ریکاوری کنیم تا به بازی بعدی برسند.

تیم صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با نتیجه دو بر یک تیم گل گهر سیرجان را شکست داد و با یازده امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

تگ ها


سیروس پورموسوی تیم صنعت نفت آبادان تیم گل گهر سیرجان