گل گهر شایعه جذب قاسمی نژاد را تکذیب کرد

باشگاه گل گهر به صورت رسمی اعلام کرد لیست بزرگسالان این باشگاه پر شده و شایعه جذب قاسمی نژاد را به نوعی تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پروسه جذب امین قاسمی نژاد توسط باشگاه استقلال به یکی از عجیب ترین خریدهای نقل و انتقالاتی این باشگاه تبدیل شده و در حالیکه تنها ۴ ساعت تا پایان پنجره نقل و انتقالاتی فوتبال ایران باقی مانده، هنوز تکلیف این بازیکن مشخص نیست.


گفته می شود مدیران استقلال و پدیده هنوز بر سر صدور رضایت نامه این بازیکن به توافق نرسیده اند و از همین رو به دلیل این بلاتکلیفی، چند سایت و خبرگزاری از آغاز مذاکرات باشگاه گل گهر با امین قاسمی نژاد خبر دادند.


اما باشگاه گل گهر نیز به این شایعات شبانه پاسخ داد و اعلام کرد پس از جذب باقری، لیست بزرگسالان این باشگاه پر شده و این باشگاه قادر به جذب بازیکن دیگری نیست.


در اطلاعیه باشگاه گل گهر آمده است: «با اضافه شدن فرشید باقری به جمع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان لیست بازیکنان تکمیل شد و بازیکن دیگری جذب نخواهد شد. متاسفانه در طول پنجره نقل و انتقالاتی شایعات بی اساسی در مورد نقل و انتقالات گل‌گهر شکل گرفت که همه آنها شیطنت رسانه‌ای بود. لطفا این بازی را تمام کنید.»


در لیست بزرگسالان گل گهر ۱۹ بازیکن حضور داشتند که پس از جذب فرشید باقری، این لیست به طور کامل پر شد تا بدینگونه شایعه جذب امین قاسمی نژاد از سوی سیرجانی ها تکذیب شود.

تگ ها


گل گهرسیرجان استقلال تهران امین قاسمی‌نژاد