گل گهر فسخ میری را برای استقلال می‌دهد؟

محمد میری یکی از گزینه های استقلال برای تقویت خط هافبک این تیم است....

به گزارش "ورزش سه"، هافبک فصل گذشته نساجی مازندران که شاگرد محمود فکری در این تیم بود و در رقابت دور برگشت با استقلال نیز یک گل ۴۰ متری زیبا به ثمر رساند، حالا یکی از گزینه های اصلی آبی ها برای جذب است.


با توجه به اینکه علی کریمی قراردادش را با استقلال تمدید نکرد و راهی القطر شد، حالا آبی ها به دنبال جذب یک هافبک وسط هستند که میری یکی از گزینه ها است. میری البته در نقل و انتقالات راهی گل گهر سیرجان شد اما او رایزنی هایی را با مسئولان باشگاه جدیدش انجام داده تا شاید بتواند جدا شود.


در این خصوص شنیده می شود که امیر قلعه نویی نیز برای حضور میری در استقلال موافقت کرده و احتمالا فسخ قرارداد این بازیکن به زودی صادر شود اما هنوز به طور قطعی چیزی در این باره مشخص نیست.
میری در گفت و گوی کوتاهی با خبرنگار ما درباره وضعیتش بیان کرد: «هنوز چیزی مشخص نیست. باید نظر مسئولان باشگاه گل گهر سیرجان را در این خصوص بگیرم و امیدوارم هرچه خیر و صلاح است اتفاق بیفتد.»


گفتنی است؛ سهمیه لیگ برتری استقلال برای لیگ بیستم پرشده و در صورتی که میری بخواهد به این تیم بپیوندد احتمالا شاهد خروج نام یکی از خریدهای جدید آبی ها از لیست این تیم خواهیم بود. باید دید چه اتفاق جدیدی درباره میری و استقلال رخ می دهد.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ محمد میری نساجی مازندران