گل گهر متفاوت ترین پروژه مربیگری قلعه نویی است؟

گل گهر در دومین سال حضورش در لیگ برتر با امیرقلعه نویی به دنبال اهداف تازه ای در فوتبال ایران است؛ اتفاقی که به نظر دور از دسترس نیست....

به گزارش"ورزش سه" گل گهر بعد از پایان فصل سخت و نفس گیر خیلی سریع دست به تغییر روی نیمکتش زد. آن ها با جذب امیر قلعه نویی مهمترین انتقال فصل را روی نیمکت ها تا الان رقم زده اند. هدف این تیم در فصل جدید کاملا مشخص است  و آن رسیدن به رتبه های بالای جدول است. هدفی که شاید در ابتدا کمی جاه طلبانه به نظر برسد اما وقتی به روند کار گل گهر پیش از آغاز لیگ برتر نگاه می کنیم نشانه هایی وجود دارد که می تواند آن ها را به عنوان یکی از مدعیان برای حضور در رتبه های خوب جدول به حساب آورد.


چراغ خاموش در نقل و انتقالات


گل گهر با وجود آنکه دیگر همه می دانند که یکی از باشگاه هایی است که کمترین مشکلات مالی را دارد اما در نقل و انتقالات تا الان با آرامش حضور پیدا کرده و خریدهایی منطقی را انجام داده است. قلعه نویی که از میان دو دروازه بان فصل گذشته تیم مهرداد بشاگردی را حفظ کرد با جذب علیرضا حقیقی تجربه ملی و بین المللی را به درون دروازه تیمش آورد.


او دو تا از بهترین های نساجی را در فصل گذشته نیز به خدمت گرفت. محمدمیری هافبک شوتزن و دونده و علی اصغر عاشوری هافبک بازیساز و تکنیکی نیز به گل گهر پیوستند. علیرضا علیزاده هافبک دفاعی ۲۷ ساله نفت مسجد سلیمان چهارمین خرید این تیم تا این زمان بوده است.


گل گهر در این روزها البته که به دنبال چند بازیکن دیگر هم هست اما این تیم  تا الان بخش مهمی از بازیکنان کلیدی فصل گذشته را نیز حفظ کرده است. از تیم سال قبل تا الان سیداحمد موسوی با پیوستن به استقلال جدایی اش قطعی شده و صحبت هایی از پیشنهادی از لیگ آذربایجان به مهرداد بایرامی نیز شنیده می شود. با این حال اسکلت اصلی تیم تا الان حفظ شده اند.


موضوع جالب در مورد خریدهای گل گهر اینکه قلعه نویی تا الان به غیر از حقیقی ، سه خرید دیگرش را در خط هافبک انجام داده است. او مثل همیشه تیمش مجموعه ای از هافبک ها با رنگ و سبک بازی متفاوت خواهد بود ضمن اینکه گل گهر بازیکنان خوبی نیز در لیست فصل گذشته اش دارد که می توانند در تیم قلعه نویی درخشش بیشتری هم داشته اند.


آنچه شاید درباره قلعه نویی به عنوان سرمربی گل گهر جالب است اینکه او برخلاف سال های قبل که خریدهای پرسرو صدایی را در نقل و انتقالات انجام می داد امسال خیلی منطقی و دور از هیاهو عمل کرده است. موضوعی که نشان می دهد پرافتخارترین مربی لیگ برتر با انگیزه و هدف متفاوتی لیگ بیستم را با تیم جدیدش آغاز می کند.


باید منتظر ماند و دید گل گهر و قلعه نویی در روزهای آینده بازهم چه بازیکنانی را به خدمت می گیرند اما تا همین جا آن ها چهره یک تیم مدعی را پیدا کرده اند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی